Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, belemennétek? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, belemennétek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval: van egy barátom. Ugyanabban a kisvárosban laktunk születésünk óta. Gimis korunkban találkoztunk először, addig nem egy suliba jártunk. Gimiben osztálytársak lettünk, és összejöttünk. Azóta is együttvagyunk, viszont én Debrecenbe költözök nemsokára, mivel szüleim ott kaptak álláslehetőséget. Én is és a barátom is a Debreceni egyetemre szeretnénk járni. Támadt egy ötletem, hogy ha a szüleim megengednék, hozzánk költözhetne albérlet, kollégium helyett!!! Szerintetek hogy érezné magát? Fiúk ti odaköltöznétek a párotok szülei lakásába?


Véleményeket kérek....köszi Én : 17/l Ő:18/F


2011. júl. 25. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Háááát nemtudom... A férfi büszkeség tuti nem engedné. De ha mondjuk azt mondjátok neki hogy havi xezer forintal beszéll a havi költségekbe, és ezt a szüleiddel is lebeszélitek, hát az úgy már más.Én pl nagyon jól kijövök a barátnőm szüleivel (aki most 17),és ha ilyen lehetőségem lenne, tuti megfontolnám a kérdést. De ha nemönnék ki jól a szüleivel, hát az cinkes lenne... Szóval szerintem ülj le és beszélld meg vele. Remélem segítettem :)
2011. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*beszáll
2011. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én belemennék,de mindenképp beleszállnék a rezsibe
2011. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A rezsi kérdése csak elsőre tűnik a legnagyobb problémának. Mert más valakivel együtt élni mint jól kijönni. Ebbe benne van az hogy előjönnek/jöhetnek olyan problémák amik kevesebb együtt töltött idő alatt nem. A másik meg hogy az sokkal fontosabb hogy a szülőknek milyen ez hosszútávon. Mert valakivel megosztani a lakást nagyon sok apró kis problémával jár. (Elég pl a fürdőszoba környéki teendők vagy a magánélet élésére gondolni).
2011. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget... egyébként jól kijön a szüleimmeel, szerintem nem lenne gond, én is a férfi becsület miatt félek, de a rezsis megoldás nem rossz ötlet....
2011. júl. 25. 09:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, valami mindenkepp kell, ne erezze ugy hogy o "szivessegbol" lakik ott, meg hogy o "megturt" ezert csondlegyen...


raadasul fiatalok vagytok, barmikor osszeveszhettek, akkor vele mi lesz? megy az utcara? en biztos nem mennek bele abba hogy nincs egy stabil helyem ami csak tolem fugg, minimum koli...


Gaz lenne ha pl szakitotok es meg kene kerjen teged hogy "ize mar nem jarunk de lecci par hetig amig alberletet talalok ne dobj ki az utcara"

2011. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó: ... hát igen ezeken még nem nagyon gondolkodtam... végülis igazad van!... majd meglátjuk....
2011. júl. 25. 09:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a szüleim fizetnék vagy lenne rá pénzem én tuti albérletbe, vagy koliba mennék inkább... ha szűkös a pénz megfontolnám de inkább a koli mer sztem az is kb annyi mint a rezsibe beszállni... más család életébe beilleszkedni egy kicsit nehézkes, és nem is érdemes. (minden családnak megvannak a maga hülyeségei, ami szerintük a legtermészetesebb dolog, de egy kívülálló fogja a fejét...)

a vidéki suli egyik előnye pedig pont a kollégium...

2011. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát.. nem túl szegények.. kifejezetten gazdagok, + a két nővére is Debrecenbe jár, és nekik van albérletük, sztem a barátom is elférne a két nővéréhez,bár nem vagyok pontosan tisztába azzal hogy ők mikor végeznek, de sztem mire mi elkezdjük az egyetemet ők már túl lesznek rajta....szóval egyre eslélytelenebb a dolog.. egy hirtelen ötlet volt, mostmár rájöttem nem éltem legjobb ötlete volt....
2011. júl. 25. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!