Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti belemennétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti belemennétek ilyen "kapcsolatba"?

Figyelt kérdés

Randizok egy sráccal, de nincs szerelem, és tuti nem lenne hosszútávú a kapcsolat. Mindketten magányosak vagyunk és elvagyunk együtt. Ti hogy fogadnátok, ha azt mondanám, hogy maradjunk együtt, talán még a testiség is szóbajöhet, de amint jönni fog más, akibe beleszeretek, odébb állok? Lehet ilyen kompromisszumot kötni?

Jöhet minden komment, leoltások is, kíváncsi vagyok kinek hogy "tetszene" ez!


2011. márc. 2. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Első körben azt kell mondjam, hogy ez így teljesen rendben van, ha előre tisztázod.

Ennek ellenére nem biztos, hogy belemennék. Talán ha "nem lennénk el" olyan jól egymással, akkor igen.

De így, idővel több is kialakulhat, ha nem is egy viharos világraszóló szerelem, de ragaszkodás, szeretet, mindenképpen.

És hát annak elég csúnya lenne úgy véget vetni, hogy egy fáradt kedd reggel a fejemhez vágnád, hogy "beleszerettem valakibe, szevasz! "

2011. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
egy férfi,aki egyedülálló és odáig elmegy veled,hogy lefekszik veled,ott már érzelmileg is ki fog alakulni valami,ha nem is szerelem és csak azt tudom mondani,amit az előző hozzászóló,hogy rosszul fogja érinteni a dolog. Nem fogja azt mondani,hogy nagyon örülök,légy vele boldog! Most csak általánosítok,nem mindenki ilyen de a nagy %...
2011. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én benne lennék az ilyen kapcsolatban mert nekem sincsen párom. 34F
2011. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki hogy mit szeretnél és aztis hogy ha ő belédszeret az az ő baja :D de ez így elég "kell valaki csak hogy legyen kivel q...." hány évesen vagy ennyire "rendes/erkölcsös"?
2011. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó, hogy kell valaki akivel lehet q...

Inkább arról, hogy van két ember, akik kijönnek egymással, de annyira nem, hogy hosszú távon lehessen tervezni. Érdemes így bármibe belekezdeni?

Sokan írják, hogy sodródni kell az árral, de én is olyan vagyok, hogy mindig előre gondolkodok... Csak most belekerültem egy furcsa szituációba.

2011. márc. 2. 15:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán ha kifejtenéd a szituációt! akkor könnyebben lehetne elfogulatlan választ adni!
2011. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sztem ha belemennél egy fiúval ilyesmibe, akkor már többet érzel iránta eleve....

ha viszont nem érzel iránta többet, akkor csak így, érzések nélkül bele tudsz menni ilyesmibe? miféle lány vagy te? :S:S

2011. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
+1!
2011. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Még nem mentem bele, szóval nem állítom, hogy meg tudnám tenni... Ez egy elméleti feltevés. Többek között ezért vagyok kíváncsi mit gondoltok róla.

Bár ha belegondolok a kapcsolatok nagy százaléka indul szerelem nélkül. Itt is majdnem erről van szó, csak a megfogalmazás más...

2011. márc. 2. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:
de mi a szituáció? mert ez így elég nyers, és honnan tudod hogy nem működne hosszú távon?
2011. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!