Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki nem fog összero...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki nem fog összeroppani?

Figyelt kérdés
Ma megcsaltam a barátnőm, aki fülig szerelmes belém és mindenét odaadná nekem megbántam meg minden :( elmondjam neki? ami ttudni kell róla hogy szegény lánynak nagyon sok gondja van mert állami gondozott és szinte csak én voltam neki annyira szeretet mindig figyelmes és a gondolataimba jár és ahhh de nem bírtam ellenálni egy nálam idősebb modellalkatú csajnak sajnos én sem tudom mit akarok mert az a csaj is tökre odáig van értem akivel megcsaltam. 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel többször is lefeküdtünk ma.. én 17 b.nőm is 17

2016. jan. 10. 22:03
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Eláshatod magad. Tudok ásót olcsón.
2016. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!