Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondjam anyumnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam anyumnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
25/F vagyok, önállóan élek, de anyum lakásában, és néha anyu hazajön, van hogy bejelentés nélkül. Jelenleg úgy néz ki, hogy párkapcsolatom van egy sráccal, akivel sokszor nálam találkozunk, de mindig parázok, hogy egyszercsak anyu hazaállít és akkor nem tudom, hogy magyarázom ki a dolgot. Talán egyszerűbb lenne, ha elmondanám neki a helyzetet és akkor nem kellene titkolóznom, de nem tudom hogyan reagálna. Mit tegyek szerintetek?

2012. júl. 1. 21:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Biztos jobban alád gyújt ha már meleg vagy mindeggy:D
2012. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell ismerned, de örökre nem titkolhatod. Ha szeret, előbb-utóbb elfogadja!
2012. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
7%
alibi barátnő jó pízír
2012. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki mert sok idegességtől fog megkímélni:)
2012. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt férfi vagy. Nehogy már nekünk kelljen helyetted dönteni... Ha úgy érzed, el kell mondanod és ő el fogja fogadni, mond.
2012. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád hogy viszonyul a melegekhez?

És: van testvéred?

2012. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hát biztos, hogy nem örülne neki... De talán nem dobna ki a lakásából.


Igen, van testvérem, de ez miért lényeg?

2012. júl. 1. 22:01
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert akárhogyan is viszonyul a melegekhez, ha ez kitudódik, sok anya elkezd "gyászolni", h azon a vonalon már nem lesz unokája. Ha van tesód, ezen a részen lehet, h könnyebben átlendül. (most abba a részbe nem megyek bele, hogy egy anyának ugye a gyermeke boldogságának kéne a legfontosabbnak lennie, nem pedig az unokafelhozatal, de tudjuk, mit nem hozhat az élet)


Egyébként a helyedben elmondanám, különben mindig egy örökös stresszben leszel, h mikor kezd el gyanakodni.

2012. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy fiútesó? Idősebb vagy fiatalabb? Van már partnere, várható unoka? FONTOS! Tényleg.
2012. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Bátyám van, már házas és van gyereke.
2012. júl. 1. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!