Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Meleg srác vagyok. Elmondjam a legjobb barátomnak, aki nem sejti. Félreérthető, mert barátnője van és azóta nem lógunk együtt annyit, ezért azt is hiheti, hogy féltékeny vagyok, pedig nem érzek iránta semmit.

F/18


2011. jún. 6. 20:44
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
9%

1) fejeld a falat, amíg nem kezd lejönni a vakolat

2) ha bzi vagy és vállalod is legalább ne a barátoddal kezdj ki -.-

2011. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

igazán köszönöm a hasznos tanácsot, meg fogom fogadni :)

én még mindig bízom bennetek Emberek, ezért várom a normális válaszokat is!

2011. jún. 6. 21:01
 3/27 anonim válasza:
igen, szerintem minddenkeppen mond el neki, mert előb vagy utóbb ugy is kiderül h meleg vagy, és akkor már inkább tudja meg töled egy öszinte beszélgetés során
2011. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nehéz ügy, mert egy részről tényleg nem ártana, ha tudná, hogy nem azért nem találkoztok annyit, mert féltékeny vagy, hanem egyéb más okokból. Ellenben mivel csak te ismered a srácot, el kell döntened, hogy mennyire tudná tolerálni, hogy meleg vagy. Nekem az egyik barátnőm elmondta, hogy biszex, azóta pl. ha megdicsér, hogy csinos a fölsőm, stb. elég hülyén érzem magam, roppant kínos, pedig úgy tudom nem akar tőlem semmit (én meg pláne nem tőle). Pedig nem vagyok homofób, csupán a leszbikkel, biszex lányokkal nem igazán tudok már úgy barátkozni, mert prédának érzem magam, pedig tudom, hogy hülyeség, de mégis fura:S

Szóval nem tudom mióta ismered, de ezt csak te tudhatod. Esetleg nézzetek meg együtt egy melegekről szóló filmet, és csak mellékesen kérdezd meg, hogy mi róluk a vélemény, hogy fogadná, ha pl.egy fiútestvéréről kiderülne, stb. Először szerintem mindenképp puhatolózz :)

20/L

2011. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Sajnos, a felvonuló melegek miatt nincs túl jó véleménnyel a melegekről. Bár 1-2 hete tett egy olyan kijelentést, hogy ő megismeri a melegeket... Engem ezek szerint nem...
2011. jún. 6. 21:15
 6/27 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk osztálytársak és barátok.
2011. jún. 6. 21:17
 7/27 anonim válasza:
100%
szerintem hülye ha csak emiatt nem barátkozna veled a későbbiekben... 15f
2011. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Uhh ez nagyon necces téma. Persze mondják hogy hülye ha emiatt ne találkozna veled, de velem is ez van. A legjobb barátaimmal tök jól megvagyunk de néhányan többször is hangoztatták, hogy utálják a bu zikat cigányokat zsidókat.


Amúgy meg én nem azért mert kicseszek a többiekkel vagy titkolózni szeretnék azért nem mondom el, hanem mert nem akarom hogy ez alapján határozzanak meg, vagy ezután ezért ne röhögjünk egy jót vagy találkozzunk.


Szerintem csak abban az esetben mond el, ha teljesen biztos vagy hogy jól vagy sehogy nem fogadja. Az egyik legjobb barátomnak amikor elmondtam azt válaszolta okés és mit szerettem volna mondani?..

2011. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Mondd el neki.Bár ha olyan mint én már tényleg bocsi akkor kerülni fog.utolsó te is buz| vagy? Vagy cigány,zsidó?
2011. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
A barátod megismeri a melegeket.. Szerintem ezt nem épp jóindulattal mondta! Írtad hogy osztálytársak vagytok tehát ő is kb 18 éves. Ez az a kor hogy még akkor se biztos hogy elfogad ha nagyon jó barátok vagytok. (Bocs, de amilyen komolytalanok általában a 18 éves fiúk..) Sajnos egyre kevesebb ember értékeli az igaz barátságot, ha úgy érzed megbízol benne és nem mondja el senkinek ha bevallod neki, akkor mondd el. Mert ha kiad, akkor lesznek kellemetlen napjaid az biztos..
2011. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!