Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki hogy a barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy a barátja meleg?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok meleg. A helyzet a kővetkező kiskorom óta jóba vagyok egy csajjal, de nem tudja rólam ,hogy meleg vagyok...fent vagyok egy- két társ keresőn képel együtt..és meg tudtam meleg ismerőseimtől hogy a csajszinak a barátja is meleg mellesleg a sráccal is elég jóba vagyok( illetve bi)2 éve vannak együtt , és a srác össze vissza mindenkivel..... nem tudom mit tegyek, mi a helyes, csöndbe maradni?
2009. júl. 21. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
inkább a lányokat szeresd :) a melegeknek általában rossz az életük.. bocsi... amúgy a barátság nem szerelem.
2009. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Mért lenne rossz az életük? És nem fog tudni "átszokni" a csajokra csak mert szerinted szar az életük. Idióta.. AMúgy szerintem igen kedve kérdező, mond el neki, ha tényleg fűvel fával kefél közben .... :S
2009. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

1.


Szerintem inkább egy olyan párhoz megyek beszélgetni aki férfi-nő mint hogy fiú-fiú nem tudom. én borzonganék. áá :S

2009. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Miért lenne rossz élete egy melegnek? Hogy mondhatod, hogy inkább a lányokat szeresse? Ez nem döntés.


Am, ha jól értem a csaj azt hiszi, hogy a srác hetero, és ez a tökéletes szerelem? Mert akkor el kellene neki mondanod, hogy mit csinál a "barátja". Csak azt fogja hinni, hogy a sz@rt akarod kavarni, szerintem.

2009. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
am kössz a lepontozást.. nincs bajom a meleg-ekkel.. csak egy tipp volt.. egy lepontozást k*rvára megérhetett :) :)
2009. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
ki pontozott le mindenkit?
2009. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először a sráccal beszélj, mondd el neki, hogy tudod, mit művel. Ha szereti a lányt, (amit nehezen tudok elképzelni ebben a helyzetben) akkor hat rá a fenyegetőzés. Ha nem, akkor beszélj a barátnőddel. Lehet, hogy úgy tesz, mintha nem hinne neked, esetleg mérges lesz rád, de hidd el ezentúl gyanakvóbb lesz és ha rájön, hogy igazad volt, később megköszöni neked.
2009. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. azt hiszem most egyenlőre csöndbe maradok. És igazából azt elfelejtettem el mondani, hogy a barátnőm nem tudja rólam, és azzal magam is fel fedhetném.....féltem a barátnőm, mert a barátja nagyon rossz szexuális magatartással bír...féltem a csajt... .. de egyenlőre picit várok,...és ha esetleg komolyabbra fordul a kapcsolatuk akkor bele szólók
2009. júl. 22. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!