Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Meleg srác vagyok. Elmondjam a legjobb barátomnak, aki nem sejti. Félreérthető, mert barátnője van és azóta nem lógunk együtt annyit, ezért azt is hiheti, hogy féltékeny vagyok, pedig nem érzek iránta semmit.

F/18


2011. jún. 6. 20:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elöttem szólokkal!

Első sorban azt mérlegeld,hogy a srác milyen,és hogy áll hozzád.Úgy értem hogy fel tud e dolgozni egy ilyen informáicót.

Nekem van egy olyan barátnőm,akiről pl tudom hogy biztos megértené ha arról lenne szó:)Olyan mint a testvérem..

Szóval,mindenképp írd majd le hogy dönöttél:)

és Hajrá!!

2011. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy ő is meleg!
2011. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig jobb, ha olyankor mondod el neki, amikor van barátnője, mint amikor nincs, mert még azt hiszi, hajtasz rá.


Amúgy szerintem is gáz, ha emiatt nem barátkozik veled, de akkor azt hiszem, nem is kár érte...


De valójában azt is teheted, hogy nem mondod meg, elvégre senkinek semmi köze a magánéletedhez.

2011. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Jaj, eddig úgy voltam vele, hogy elmondom, de most elbizonytalanítottatok. Nem tudom, hogyan reagálna erre, lehet elárulna, akkor pedig vége az életemnek.

(nem lehet ő is meleg, barátnője van)

2011. jún. 8. 15:10
 15/27 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne 100%osan akkor egyértelmű NE MONDD EL NEKI!!!
2011. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm akinek a legjobb barátja meleg. Most ezt múlt időben is írhattam volna ugyanis, ahogy megtudta világgá kürtölte és mindenkivel ezen nevetett... A pletyka nagyon gyorsan terjed. Arról nem is beszélve hogy nyomorult srácot nagy ívben kerülik az egykori "legjobb barátai". :/ Ezt nagyon gondold meg, az emberek kegyetlenek tudnak lenni!
2011. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Azért eddig is volt szó olyan dolgokról, amit szétkürtölhetett volna, nem tette. Ez tényleg olyan dolog, ami teljesen megváltoztatja az embert?
2011. jún. 8. 15:35
 18/27 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a fenébe, nem kell ezt bejelentened neki.

Ő tán közölte veled egy szép napon, hogy "figyi, a lányokat szeretem"...? :)


Viszont kérdem: van-e másvalaki, akivel tudsz beszélni erről, mert hogyha nincs, és feszít téged belülről, az éppúgy nem jó, mint hogyha elmondod és rosszul reagál. :(

2011. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Attól mert csaja van, még lehet meleg, ezt úgy hívják "alibi-csaj"!
2011. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Mindent megváltoztat. Lehet hogy azt mondja elfogad, legbelül mégsem békél meg veled. A viselkedése is megváltozhat és valószínüleg meg is fog... Itt minden benne van a pakliban. A kérdés csak az hogy te ezeket a dolgokat el tudnád viselni?
2011. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!