Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondjam anyumnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam anyumnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
25/F vagyok, önállóan élek, de anyum lakásában, és néha anyu hazajön, van hogy bejelentés nélkül. Jelenleg úgy néz ki, hogy párkapcsolatom van egy sráccal, akivel sokszor nálam találkozunk, de mindig parázok, hogy egyszercsak anyu hazaállít és akkor nem tudom, hogy magyarázom ki a dolgot. Talán egyszerűbb lenne, ha elmondanám neki a helyzetet és akkor nem kellene titkolóznom, de nem tudom hogyan reagálna. Mit tegyek szerintetek?

2012. júl. 1. 21:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kicsit könnyebb lehet. :)

A nővér egy fokkal jobb lett volna, mert az anya-lánya kapcsolat mindig másképp közeli, de így is remek felállás.


Különben azt tapasztaltam, hogy fontos a környezet is, például ha vidéken élsz, faluban, ahol mindenki ismer mindenkit, nehezebb lesz. Nagyvárosban könnyebb.

Pest megyében talán legkönnyebb.


Megkérdezhetem, melyik megyében élsz, és nagyvárosban-e?

Akkor talán tudok példával szolgálni.

2012. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézd! Az a kérdés, hogy nem sejti-e? Mázlista vagy h van külön lakásod... Amúgy meg zárd be az ajtót úgy h ne tudjon bemenni váratlanul.
2012. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy sejti, mivel ugye nem mutattam be még barátnőt. (És nem is fogok...)


Egy közép-dunántúli megyeszékhelyen élek.

2012. júl. 1. 22:20
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valaki, akinek már vannak hasonló tapasztalatai? Vagy aki ismer ilyet?

A partnered például hogy mondta el otthon?

2012. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Páromnak sem tudják otthon.
2012. júl. 1. 22:27
 16/24 anonim ***** válasza:
Meleg ismerősök, akiktől tanácsot kérhetnél? Vagy aki ismer ilyeneket?
2012. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%

Anyád ott fog meghalni fájdalmában ha nem olyan nagy elfogadós fajta!

Szerintem titkold, bár mindenki látni fogja rajtad de legalább anyádat ne bántsd meg! Ha rátok nyitna az hatványozott lenne úgyhogy otthon ne!

28F

2012. júl. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ha nagyon stresszelsz miatta, akkor a legfélreérthetetlenebb jelenetek előtt tegyed be a kulcsot a zárba. Ha éppen akkor érkezne, akkor nem fog csak úgy betoppanni. De h rászoksz a láncos zárra, az meg tud menteni a legkellemetlenebb pillanatokról.


Persze attól még be fogod engedni, és ott lesz a párod, de ha azt választod, hogy nem mondod el, hogy mi a helyzet, akkor ezernyi hihető dolgot mondhatsz. Én pl tényleg elég gyakran hagyom bent belülről a kulcsom az ajtóban.


Miért nem mondod neki, hogy van egy ismerősöd, akinek nincs hol laknia mert fiatal, most repült ki, és hogy a rezsit feleznétek, összeköltöznétek? Nem csak meleg srácok laknak együtt, szerintem ebben sem lenne semmi nagyon gyanús..

2012. júl. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem érted attól függetlenül nem kell itt fröcsögni...
2012. júl. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 évesen mondtam el, a szüleim nem örültek neki, de elfogadták. Szerintem sokkal jobb titkolózás nélkül élni, de ezt Neked kell tudni, hogy kész vagy-e rá.
2012. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!