Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki nem fog összero...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki nem fog összeroppani?

Figyelt kérdés
Ma megcsaltam a barátnőm, aki fülig szerelmes belém és mindenét odaadná nekem megbántam meg minden :( elmondjam neki? ami ttudni kell róla hogy szegény lánynak nagyon sok gondja van mert állami gondozott és szinte csak én voltam neki annyira szeretet mindig figyelmes és a gondolataimba jár és ahhh de nem bírtam ellenálni egy nálam idősebb modellalkatú csajnak sajnos én sem tudom mit akarok mert az a csaj is tökre odáig van értem akivel megcsaltam. 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel többször is lefeküdtünk ma.. én 17 b.nőm is 17

2016. jan. 10. 22:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó fogadjunk lány vagy :D


Azért nehogy azt hidd, hogy a férfiak mind ilyenek. Általában mindenki rejteget valami turpisságot, amit sohasem tud meg az asszony. Persze vannak kivételek, de ugyanmár ringasd magad álomba... tökéletes őszinteség nincs.

Nem lételemünk a hazudozás, de egy ilyen alkalmat könnyű elfelejteni, és nembeszélni róla többet. Meg sem történt... Soha nem tudja meg asszonyka. Hosszútávú szeretőt persze már nehéz eltitkolni, ezt elismerem.


Gondoljátok csak azt, hogy egy árvaházi kislánynak az a legjobb, ha megtudja megcsalta a szerelme...? Egy utolsó kapaszkodó is beledöfött egy kést...

Lelketeket fog száradni, hogyha esetleg öngyilkos lenne... Úgy osztogassátok a nagy tanácsokat...

2016. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:

Normális esetben azt mondanám, hogy mond meg neki az igazat, de aki ennyire lent van, mint a barátnőd, annak jobb, ha nem tud róla. Ahogy az előttem író is említette: nem hiányzik még egy kés a hátába.


Meg aztán csak 17 éves agy. Tőled még nem várható el (mert a hormonjaid miatt képtelen vagy rá)a hűség, hiszen még gyerek vagy. Az a csoda, hogy egy évig nem néztél máshová.

2016. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
#11: Bármi is történik a lánnyal, ennek a kis fas.zfejnek a lelkén fog száradni, aki nem bír a picuri farkával..
2016. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Egy 17 éves kisgyerek... az egész egy tiniszerelem... nehogy már vérkomolyan vegyétek.
2016. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Ha ilyen véleménnyel vagy róla akkor nem is szereted..
2016. jan. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki es előttem akarta begyogyszerezni magát de megállítottam márcsak kényszerből vagyok vele nem tudok elmenekülni mert zsarol öngyilkossággal passzus:(
2016. jan. 12. 10:02
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a sok hülye f..sznak aki bíztatta, mondja el... mintha megjósoltam volna, hogy ez lesz. Nekem két fiatal problémás ismerősöm is öngyilkos lett gimiben, szóval köszönjük szépen a jótanácsaitokat. Így kerül a gyakorikérdések konkrétan emberéletekbe.
2016. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész már nem rád tartozik, hanem egy pszichiáterre. Vagy egy olyan nevelőtanárra, akiben megbízik.

Bár jól sejtem te voltál az egyetlen ilyen.


A lelkileg sérült csajok nagyon veszélyesek... nekem 3 barátnőm is ilyen volt, egyiknek meghalt az anyukája, másikat verte az apja, harmadiknak egy alkoholista állat volt az apja. Én menekülnék a helyedben.


Próbáld megnyugtatni, hogy számíthat rád, barátok maradtok stb... itt az a lényeg, hogy az öngyilkosságot kerüljük el valahogy. Kérj segítséget...

2016. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Tegnap délután behivtam szolizni elmentünk már akkor levágta hogy bajok vannak aztán könyörgött hogy mondjam el nekki hogy megcsaltam-e és rábólíntottam pofáncsapott úgy hogy a szemem majdnem kiesett csodálkoztam is egy 50kg lány ekkorát tud ütni.. utánna mondta hogy akkor is szeret eltudja felejteni és menjek át hozzá hogy nyugodtan beszéljünk. Átmentem kisebb nagyobb hisztiműsorai kérésére. Szabályosan követelte agresszivan utánna előre rohantmikor odaértünk a házhoz aztán én felmentem a szobályába és felhozott valamit akkor nem tudtam hogy xanax. mondta hogy mondjak egy számot mondtam viccesen 69 kinyomott mire kappcsoltam mi kb 6 ot bekapott ütögettem a fejét hogy köpje ki de lenyelte viz nélkül. Bátja már a kapcsolatunk elején megmondta ha megbántom agyonver és berak egy betonkeverőbe jó nem ilyedek meg tőle de akkor is.. anyukájta nem tudta hogy megcsaltam. Utánna a szeme akkora lett mint egy drogos krokodilé én elraktam a dobozt és hazahoztam ma reggel vissza vittem neki nevelőanyukája alig akart be engedni csak 5 percre aztán kész beszéltem vele de nem tudom mit tegyek segítsetek kérlek...
2016. jan. 12. 14:24
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

3 mg xanaxba még nem fog belehalni, max alszik egy nagyot nyáladzva. Kb mint egy nagyobb berúgás. De ezzel rohadtul kell vigyázni... ha iszik rá, akkor meg is halhat.


Azért durva ez nekem... 17 évesen mi CS-ztünk a haverokkal. Nem ám szoli, meg modell alakú csajokkal megcsalás, meg xanaxos öngyilkosság, édes f...szom ilyenkor örülök, hogy volt gyerekkorom.

2016. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!