Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondjam a barátomnak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak hogy már nem szerelemből szeretem?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt, az elején nagyon jó volt, beleestem, tökéletesnek tartottam. Ez sajnos elmúlt és csak szeretet maradt. Sajnos van egy hetero fiú aki régen nagyon tetszett még a barátom előtt most pedig hogy a barátom iránt már nem érzem azt a fellángolást megint elkezdett tetszeni. Nem tudom mi tevő legyek? Hagyjam ott és folytassam szingliként? Ez is nagyon megviselne hiszen mindketten éveken át szenvedtünk amíg megtaláltuk egymást :(

22f


2015. aug. 20. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem mondd el neki,ha már biztos hogy csak szeretetet érzel iránta.

Hamár nem vagy szerelmes,akkor csak szenvedni fogtok,és innentől kezdve a kapcsolatotok sem őszinte.

Vagy próbáljátok meg újra megtalálni ezt a fellángolást.

Neked kell érezned,hogy tudnál-e nélküle élni.

2015. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Minden szerelem előbb utóbb elmúlik.

Van ami nyom nélkül, van ami pedig szeretetté és megbecsüléssé alakul.

Neked melyik eseted van?

Mert ha az utóbbi, akkor döntsd el, akarsz-e ennyi idősen egy végleges kapcsolatot.

Ha igen, akkor ez életed végéig kitarthat. Ha nem, akkor szakíts vele.

2015. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem, ne hamarkodd el ennyire a dolgot. Teljesen normális, ha elmúlik az a nagy szerelem, és helyét a szeretet veszi át, viszont azt te sem gondolhatod komolyan, hogy a heteró barátod miatt otthagyod.

Adj még magadnak időt. Nézd meg, hogy továbbra is jól megvagy-e a pároddal, tisztelitek egymást, valamint a legfontosabb, a szenvedély megvan-e még köztetek. Ha ezek nincsenek meg, és már nem köt egymáshoz titeket semmi, csak az, hogy két és fél éve együtt vagytok, vagy az, hogy nehezen találtatok egymásra, akkor viszont ideje tovább állni, és tényleg az igazit keresni.

2015. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben sokat veszekedtünk, ezért is alakulhatott ki egy ilyen érzés. Na meg a hetero barátom miatt, nem azt érzem hogy miatta hagynám el hanem azt hogy a barátom jobbat érdemel tőlem, hiszen egy régi érzés újra felerősödött annak ellenére hogy van barátom. Ezért érzem úgy hogy jobbat érdemel. Szeretjük egymást és nagyon nagy törés lenne az életemben ha elveszíteném :( ő az első komoly kapcsolatom.
2015. aug. 20. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha vaéóban heter a srác, aki tetszik, akkor semmi esélyed sincs. Inkább értékeld a barátod és azt az energiát, amit új kapcsolat kialakítására fordítanál fektesd a meglévőbe.
2015. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pestiek vagytok? Együtt laktok? Lehet csak újra kéne vmi romantikus program és más lenne újra minden. Írj privit.
2015. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd a barátodat. Mond meg neki, hogy időre van szükséged, és egy ideig ne találkozzatok. Addig próbáld ki a másikkal. Még fiatal vagy az elköteleződéshez. Próbáld ki minél többféle személyiségű férfival, hogy utána tudd, milyen fiúra van szükséged a komolyabb kapcsolatokra.
2016. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na még csak az kéne, a hetero barátodat zaklatni. Nekem is volt ilyen eset egy feltehetőleg biszex csoporttársammal... visszataszítónak éltem meg a nyomulását. Pedig nem tartom magam homofóbnak, de akkor ott nagyon elegem lett ebből. Azóta távolságtartó vagyok vele, alig beszéltünk. Pedig neki még egy modell csaja is van, de úgy érzem kirakatnak tartja.

Szöval heterókat békén kell hagyni, sokan ezt nem élik meg jól, bármennyire toleránsok.

2016. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!