Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki nem fog összero...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki nem fog összeroppani?

Figyelt kérdés
Ma megcsaltam a barátnőm, aki fülig szerelmes belém és mindenét odaadná nekem megbántam meg minden :( elmondjam neki? ami ttudni kell róla hogy szegény lánynak nagyon sok gondja van mert állami gondozott és szinte csak én voltam neki annyira szeretet mindig figyelmes és a gondolataimba jár és ahhh de nem bírtam ellenálni egy nálam idősebb modellalkatú csajnak sajnos én sem tudom mit akarok mert az a csaj is tökre odáig van értem akivel megcsaltam. 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel többször is lefeküdtünk ma.. én 17 b.nőm is 17

2016. jan. 10. 22:03
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Nem ebbe a kategóriába akartam írni ... várom a válaszokat
2016. jan. 10. 22:04
 2/31 anonim válasza:
91%
Eloszor is jo nagy egy kocsog vagy, masodszor ha a csajt meg megcsalnad vagy nem veszed komolyan ezt a kapcsolatot mondd el neki, ha tudod h soha tobbe nem fordul elo amig ele leszel akkor szerintem felesleges konfliktus lenne
2016. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
Szerintem mond el neki... az lessz a legjobb. Szerintem ha később fogid neki elmondani azzal csak rosszabb lessz. És ha nagyon szeret meg teis őt akkor lehet hogy pont az őszinteségedet fogha díjazni és lehet nem mindhàrt de kis idő múltàn megfog bocsàjtani. A màsikat meg szerintem felejtsd el. Ha ezzel a csajjal eggyütt vagy màr eggy éve és szeretitek eggymàst akkor ezt miért csinàlta? Légy vele őszinte. Szerintem ezis eggy nagyon becsülendő dolog ga bevallod neki...
2016. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm. igen megbántam :( Szeretem de sok a hiszti és a szexbe ollyan mint egy rohadt bot...
2016. jan. 10. 22:17
 5/31 anonim ***** válasza:

Figyu..ígérd meg magadnak hogy többé ez nem fordul elő, első és egyetlen "becsúszás" volt :)

És akkor ezt nem mondod el neki, arra vigyázz hogy mástól se tudja meg..

Ha pedig másodjára is előfordul, akkor nincs mese, ott nincs minden rendben..

2016. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, ennyit megérdemel. Majd talál jobbat is.

Külön tetszik, hogy ilyen ki köcsög létedre mekkora szexuális igényeid vannak.

2016. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%

Hülye vagy ha kihagyod a modell csajt akivel jó a szex.


Fiatal kan vagy még, kalandozzál, nem kell leragadni... szarni a józan észre. Ha hisztis bot,.akkor.mehg nem mindegy?


Manapság nehéz olyan csajt találni aki jó a szexben. Cimbim sokat panaszkodott pedig 27. És ez változni sem fog. Aki bot, az is marad'


Azt kell ilyenkor tenni, hogy megmondod finoman a barátnődnek, hogy vége. Szeretnél szakítani. A megcsalást nem kell elmondani... csak megbántod vele...Kicsit vársz, aztán usgyi a modell csajhoz, ha szerelmes beléd

2016. jan. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki tudja, hogy az őszinteség ilyenkor a legkegyetlenebb. Jobb ha nem tudja meg hidd el nekem... neki talán többet ártana ez, mint a megcsalás ténye. Akkor kell elmondani, ha rendszeresen csalod. Az görénység. Ha egyszeri alkalom, az jonn ha titok marad és elfelejted... aztán vagy a modell csajszi vagy ő. Dőnts
2016. jan. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Majd a bőr és nemibeteg gondozó várótermében tisztázzátok, hogy ki volt a vírusgazda.

De ha erre nem kerülne sor, akkor tartsd meg egy szép emléknek. Ilyesmivel nem kérkedik az ember, mert az irigység a gyűlölet forrása.

Ha nem vagy megelégedve vele az ágyban, akkor maradhattok csak barátok, ezt megbeszélhetitek.


Bár az, hogy ki milyen az ágyban, változhat az évek során (nem sokat), össze is lehet csiszolódni, de el is lehet hidegülni egymástól.


Saját tapasztalatom, hogy a feleségem, aki amúgy imádja a szexet, régebben próbálkozott lovaglással, kézimunkával, orális technikával, de nem emlékszem kitörő élményekre.

A misszionárius póz vált be a legjobban, ma már szinte csak így nyomjuk.

Ellenben volt egy barátnőm, aki mindenféle módon ki tudott elégíteni. Olyan finom bársonyos puha bőre volt, hogy a puszta érintése is élmény volt. De egy nimfomán csaj volt, mindenkit elcsábított, aki az útjába került.

2016. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
Hát elsősorban gratulálok.Másodjára igen mindd meg neki, mert a lányok mindent megéreznek, fogja rajtad látni , érezni , még ha úgy gondolod, hogy jól rejtegeted az esetleges bűntudatod. Később úgyis rájön és akkor nem lesz visszaút. Így meg ha bevallod neki, lehet , hogy egy bizonyos idő után megbocsájt.De elfelejteni sosem fogja. Ezt jól elcseszted. De ha ezek után dob,ésösszejössz a másik lánnyal nem vagy semmi.
2016. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!