Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy át a beszélgetés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át a beszélgetés mindig "kérdezz-felelekbe"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindig ez a problémám.Most is kb.15 percet beszéltem egy csajjal, mert én kérdeztem tőle, ő meg csak válaszolt és nem tett fel egy kérdést sem.Mondtam neki, hogy akkor ennek így semmi értelme.De akár hány lánnyal elkezdek beszélgetni mindig ez lesz belőle.Csak én kérdezek.Pl.megkérdem, hogy hány éves jön a válasz, hogy teszem azt 18 és ennyi ő már nem kérdezi meg, hogy én mennyi vagyok.Vagy megkérdezem, melyik suliba jár leírja, de ő nem kérdezi vissza.Ez miért van, így 10/9x?
júl. 29. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Probaltal mar olyat kerdezni tole amire nem egy mondatos valaszt kell adni?
júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy unalmasnak találnak, vagy a csaj egy csődtömeg, nem kell erőltetni az ilyet
júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 igen próbáltam és akkor még az volt, hogy leírt egy kisebb monológot, de vissza akkor sem kérdezett.
júl. 29. 21:15
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem érdeklődik irántad. Ne pazarold rá az idődet.
júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogyha ezt csinálja a csaj, akkor 99%, hogy egyszercsak ghostolni fog.

Egyszerűen nem érdeklődik irántad.

júl. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De, akkor miért kezdi úgy a beszélgetést, hogy lenne kedve ismerkedni?Mi változik benne 2 mondat után?
júl. 30. 08:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Udvariasságból bemondja hogy lenne, egyébként nincs. Vagy lenne, csak valamiért nem jössz be neki.
júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem asszem
júl. 30. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!