Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt, hogyan 'előzzem' meg?

Figyelt kérdés
Próbálkozom ismerjedni lányokkal, akik a korosztályomban vannak. Páran vissza is írnak, de vannak akikkel meg is van az összhang. Dumálunk egy kicsit, érdeklem én is őt meg ő is engem. Maximum 1 napot beszélgetünk ketten, aztán felszívódik a lány. Ha lehet úymondani ignorál. Ezt hogyan lehetne elkerülni? Vagy ezekkel a lányokkal érdektelen beszélgetni vagy ott kell hagyni és kész?

jún. 25. 22:26
 1/6 anonim válasza:
84%

Vagy tesztelnek téged, hogy írsz e nekik ha nem ők kezdeményeznek, vagy mégsem jössz be nekik... De ha tényleg ghostingol egy lány több napig akkor nem érdemes vele tovább foglalkozni

16l

jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 köszi a választ! Hogya érted, hogy tesztelnek?
jún. 25. 23:05
 3/6 anonim válasza:
100%

Lehet hogy a lány akivel beszélsz úgy érzi, mindig ő ír rád, ő nyit. Úgy próbálja kitalálni hogy valyon bejön e neked hogy megvárja,hogy te írj neki, te kezdeményezd a beszélgetést. Ilyenkor úgy tűnhet hogy ghostingol pedig csak arra vár hogy írj neki.

Ez egy lehetséges forgatókönyv.

jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi az egész, hogy az első nap alapján döntenek. Ha a beszélgetés kezdetén érdekesnek tűnsz, sok jó dologról beszéltek és ő is hangulatosnak érzi az egészet, akkor írni fog másnap is, viszont ha az első benyomása nem túl jó rólad, akkor nem fektet több időt bele.
jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem lehet elkerülni, ez mindig benne van. Vagy azt teszed hogy hagyod vagy pár napig írsz neki és ha egyszavas válaszokat ad akkor kell hagyni mert nem érdekled őt.

16l

jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 Az a baj, hogy pont fordítva van és én írok rá legtöbbször, én kezdeményezek. Vagy itt meg pont az a problémájuk, hogy 'zaklatom' őket?
jún. 26. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!