Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

Nem szereti ha bele nézek a telefonjába de álltalába a kezembe se vehetem, de a napokban megnéztem a galériáját és a nemrég törölt mappába találtam egy képet és egy videót a munkatársáról, meg kérdeztem ,hogy mi ez és azt mondta, hogy semmit nem jelent csak szórakoztak és hogy biztos elvette a telóját és akkor csinálta.

Egy hétre rá megnéztem újra a galériáját és egy le screenelt kép volt ott egy beszélgetés a munkatársával.Be léptem abba az alkalmazásba amiben beszélgettek és nem láttam sehol a beszélgetést ezután oda jött hozzám és megkérdeztem, hogy hol van a beszélgetés aztán megmutatta és le volt zárva kóddal az egész, megkérdeztem hogy miért van lezárva és azt mondta hogy előlem mert ilyen vagyok hogy mindig nézegetem a telefonját.

Elmondása szerint nem kéne neki rajtam kívül senki más és hogy engem mindennél jobban szeret.De akkor miért csinál ilyet?

(Mindkét munkatársa nő)



jún. 7. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Kettőt találhatsz.
jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Gyanítható, hogy nem mindenben mond igazat.:/

Egyébként én mindig felemás érzésekkel álltam hozzá ehhez a témához, mert egyfelől nem titkolok semmit a barátnőm elől, átnézheti a telómat bármikor, másfelől viszont nem szívesen adom oda neki, mert tudom, hogy képes túlgondolni dolgokat.

jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Tini párkapcsolatok és munkatárs?

Amúgy megcsal, ennyi a lényeg. Normális emberek között nem téma az, ha egymás telefonjába belenéznek.

jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatom, hogy titkol-e valamit, beszéld át vele. Egyébként meg tényleg gyakori, hogy elveszik egymás telóját és videóznak az emberek vele poénból, nem kell sokat belelátni. Elképzelem én is, hogy mi lenne, ha lenne egy barátnőm és megnézné, hogy mielőtt összejöttünk hány lány van a chatben. Én sem örülnék neki, ha megnézné:D
jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Miért nézegeted a telefonját? Nem bízol benne? Mert ha így van akkor ez hosszútávon nem lesz jó
jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Senior Séf ***** válasza:
37%
Lenne ám neked barátod a hóhér.
jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

1. Normális emberek (ha nincs rejtegetnivalójuk!!!) akik közel állnak egymshoz, simán oda adják egymásnak a telefonjukat. Én pl. a kódomat is elmmodom a családnak, haveroknak. Úgysincs rajta semmi fontos.

2. Ha ennyire nek akarja hogy lásd, akkor ott van valami a háttérben.

3. Ha viszont te ennyire nézegeted a telefonját, akkor nem bízol benne. Akor eza kapcsolat eleve felejtős.

jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Minek nézegeted más telefonját?
jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Senior Séf ***** válasza:
91%
25 éve hever a feleségem telefonja a kezem ügyében. 25 éve hever a telefonom a feleségem keze ügyében. Soha egyikünknek eszébe nem jutott volna belenézni. Néha felvesszük, ha csöng, és nincs a közelben a másik, de ennyi.
jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván tetszik neki, de nem biztos, hogy meg is csalt.

De ha ennyire féltékeny vagy és még számon is kéred folyton, hogy kivel mit beszélget, mit fotóz, hamar más karjaiba fogod kergetni.

jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!