Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

Nem szereti ha bele nézek a telefonjába de álltalába a kezembe se vehetem, de a napokban megnéztem a galériáját és a nemrég törölt mappába találtam egy képet és egy videót a munkatársáról, meg kérdeztem ,hogy mi ez és azt mondta, hogy semmit nem jelent csak szórakoztak és hogy biztos elvette a telóját és akkor csinálta.

Egy hétre rá megnéztem újra a galériáját és egy le screenelt kép volt ott egy beszélgetés a munkatársával.Be léptem abba az alkalmazásba amiben beszélgettek és nem láttam sehol a beszélgetést ezután oda jött hozzám és megkérdeztem, hogy hol van a beszélgetés aztán megmutatta és le volt zárva kóddal az egész, megkérdeztem hogy miért van lezárva és azt mondta hogy előlem mert ilyen vagyok hogy mindig nézegetem a telefonját.

Elmondása szerint nem kéne neki rajtam kívül senki más és hogy engem mindennél jobban szeret.De akkor miért csinál ilyet?

(Mindkét munkatársa nő)



jún. 7. 10:16
1 2
 11/15 Hatalmas Csanád válasza:
83%

Szerintem csak túlgondolod az egészet, paranóiás vagy. Te hogy éreznéd magad, ha a párod folyamatosan át akarná kutatni a telefonodat? Ezzel csak azt mutatod neki, hogy nem bízol benne.


Ha ennyire érdekel, próbáld meg catfishelni alt fiókról.


Dr. Csanád

jún. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt féltékeny pasim. Ugy lapozgatta a telefonom állandóan, mint egy regényt.

Miatta tiltottam le mindent és állítottam be kódokat.

A féltékenysége miatt dobtam később.

jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Katona Dius válasza:
100%

Két verzió lehet:

1. megcsal

2. beleunt, hogy folyton beleturkálsz a telefonjába és inkább lezárta.


Amúgy ez a másik telefonjába turkálás nekem bicskanyitogató. Még ha gyanítod, hogy megcsal, akkor is. Én a férjem telefonjába sem nézek bele szó nélkül. Pedig megtehetném, mert az ujjlanyomatomat hozzá adta a telefonjához, az övé is be van táplálva az enyémbe. De sosem turkálunk egymás telefonjába. Már jelei is vannak, ha megcsal, nem kell a magánbeszélgetéseit és a képeit csekkolni folyton.

jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Katona Dius válasza:
100%
Amúgy ha ő turkálna a te telefonodban szó nélkül folyton, te örülnél neki?
jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%
Fixen megcsal
jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!