Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolt a legjobb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt a legjobb fiú barátom! mit csináljak?

Figyelt kérdés
még nyári szünet előtt, utolsó napon felelsz és merszeztünk(suli után az osztálytársaimmal, és vele,ő nem az osztálytársam már 5 éve) azt a feladatot kapta hogy azt kell megpuszilnia aki a legszebb szerinte(12 játszottunk, 5 fiú 7 lány) és engem választott! akkor még csak úgy voltam vele h csak a játék miatt van, de rá 1 héttel találkoztunk és sétáltunk meg minden, és egyszer csak megfogta a kezemet, és megcsókolt én pedig viszonoztam persze tudom,hogy nem kellett volna mert neki akkor még volt barátnője,akkor szégyelltem magam hogy viszonyoztam... egészen addig a napig csak egy barát volt számomra,aki mindig segít és megért, de azóta is találkozunk de nem történt semmi csak néha néha össze ér a kezünk, beszéltünk erről az egész csók témáról, meg hogy neki van barátnője, és nem akarom tönkre tenni a kapcsolatukat, megértett engem és ő is így gondolta..... a beszélgetés után 2 héttel szakított a barátnője vele, nagyon szomorú lett a fiú, és 3 héten át nálunk aludt,(azt tudni kell hogy 5 évvel ezelőtt megölelt) az utolsó 3 napon furcsa volt velem(megfogta a fenekem stb. ez után eltelt 4 ét és van új barátnője) és tegnap amikor beszélgettünk séta közben apró jeleket adott, de ameddig van barátnője addig nem akarok tőle semmit! mit csináljak? és ha érez is irántam valamit akkor mért nem én vagyok a barátnője?

2021. júl. 29. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy nem fog tetszeni neked a válaszom, de szerintem csak figyelem/szeretethiányos és te tökéletesen kielégíted az igényeit amikor éppen nincs kéznél barátnő.

az utolsó mondatodban van a lényeg. Ha akarna tőled valamit, akkor legkésőbb akkor lépett volna, amikor már túljutott azon hogy az exe dobta (de ha igazán téged akarna, akkor inkább ő szakított volna az exével).

Ha még így is kétértelmű jeleket küld, akkor beszélj vele, mond el neki, hogy téged zavar ez, hogy így viselkedik pláne hogy barátnője van, és találja ki hogy a barátod akar lenni (és akkor viselkedjen is úgy!), vagy többet is akarna (utóbbi esetben természetesen akkor elvárt a szakítás a jelenlegi barátnővel)

2021. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
beszélek vele! köszi
2021. júl. 29. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Nincs fiú ésány között barátság
2021. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
egy barát akkor is barát ha beteszi
2021. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 Nem, a barátság fogalmába nem fér bele.
2021. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én esetleg még azt tudnám mondani, hogy féltékennyé akar tenni téged.
2021. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 én is gondoltam már erre
2021. júl. 29. 15:00
 8/10 anonim ***** válasza:
én is a #6al értel egyet de amig van baráznője ne csinálj vele semmit mert az szemétség
2021. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én a helyedben elengedném ezt a dolgot és ha lehetőség adódna, akkor sem jönnék össze vele. Megcsókolt téged miközben barátnője volt.... Veled is simán megtenné. Aztán kitudja, hogyha nem mondod azt neki, hogy te így nem szeretnél semmit, hogy van valakije folytatta e volna. Ez az egész story nem okés.
2021. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Mond meg neki hogy, ha szeret, akkor mondja meg, ha nem akkor kapja be... Nem igazán értem az ilyen észjárású embereket. Mit gondolhatnak?
2021. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!