Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom szulinapja,mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szulinapja,mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval nem sokára a barátom szulinapja lesz, és ugye engem is meg hívott, viszont a barátomnak van egy iker testvére és mivel ugye neki is szülinapja lesz, szerintetek neki is vegyek ajándékot (nem igazán ismerjük egymást) vagy csak a barátomnak, és ha igen akkor mit?
2021. febr. 28. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valami jelképest neki is vihetsz, egy táblacsokit, valami apróságot.
2021. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szokás volt mindíg is venni valami apróságot.

Nekem tesóm pasijai hoztak pl egy üveg bort, vagy valami apróságot. Anyának esetleg virágot, csokit. Apának megint valami piát.

Én is ha mentem úgy valahova akkor hasonlóan adtam mindíg valamit, nem igazán vertem költségekbe magam, de úgy fogom fel, hogy rokon. Oké, hogy házasság nem történt, de attól függetlenül szeretek jó viszonyt ápolni.

2021. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!