Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan?? Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan?? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van 2db Fiú aki tetszik, nem ismerem öket személyesen, csak látásra. Szóval csak kívülről tetszenek-MÉG. Meg akarok velük ismerkedni,-így legalább el is tudom dönteni hogy Melyik kell?!

Az egyik 1évvel idősebb nálam, a másik 2-vel, és nem merek hozzájuk odamenni, stb.... Tudom ez óvodás izé, hogy nem merek odamenni, meg ilyenek, de tényleg nem merek.😭🙄Mit tegyek? Először csak írásba beszéljünk?-Mert Facebook-on Mindkettőnknek visszajelolt. Adjátok tanácsokat. Köszi.



máj. 30. 16:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Őket* Véletlen Volt!
máj. 30. 16:17
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a Helyesírásért!! Gyorsan Írtam!
máj. 30. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszélj velük, írj rájuk, vagy tegyél ki írj-írok szavazást storyba hátha valamelyikőjük szavaz, hogy írj vagy rádír.
máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű motiváció: ha nem lépsz, mással fognak összejönni.
máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj rá mindkettőre. Ha úgy van beszélgess mindkettővel és akkor jobban megismered őket. Aztán eldöntöd melyik az értelmesebb.
máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerik egymást? Mert ha igen, akkor sajnos most kell választanod, mert az is megeshetne, hogy összebeszélnek, ha mindkettőre ráírsz.
máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld mindkettővel felvenni a kapcsolatot megismerni őket. Történhet ez úgy, hogy te írsz rájuk, akár reagálsz nekik valamire vagy eléred hogy ők írjanak neked/ reagáljanak. Ez a nehezebb, de nem lehetetlen. Régen voltam hasonló helyzetben, nekem is kettő srác tetszett külsőre. Sikerült elérnem, hogy végül mindkettő érdeklődjön irántam és megismerve a személyiségüket már tudtam is választani úgymond( bár ez elég bután hangzik, mint valami szappanoperában), de azért nem ennyire egyszerű az egész. Nem is egy időben írtak ràm és stb stb. De azóta is a párom az egyikőjük, sőt már a közös jövőre készülünk.
máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess mindkettővel, de szerintem ne szimultán, inkább egymás után.
jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!