Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért csinálja a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért csinálja a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány a gimiben,akivel néhányszor beszélgettünk,de semmi komoly. Párszor rajta kaptam,hogy engem néz,de én semmit sem reagáltam,csak egyszerűen elkaptam a fejem. Nemrég észrevettem,hogy eléggé távolságtartó lett,ugyanúgy mosolyog,ha köszön,de amikor egyszer sétáltunk egymás felé és rámosolyogtam,akkor csak simán elkapta a fejét és a testbeszédéből itélve az jött le,hogy kényelmetlenül érzi magát. Már máskor is kerüli a tekintetem,szinte rám se néz,pedig én semmi rosszat nem tettem vagy mondtam. 19/f.

jún. 19. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, az a legegyszerűbb.
jún. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem fogjuk tudni megmondani, hogy miért csinálja ezt. De ez miért érdekel téged? Ha azért, mert amúgy tetszik, akkor írj rá, beszélgess vele, aztán kérdezz rá. Akár ezzel kapcsolatban is ráírhatsz.
jún. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
undorodik tőled
jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokminden lehetséges, beszélj vele! (Írj rá, ha az jobban tetszik)
jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!