Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt ez a lány? Elegem van belőle.

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk, és már régebben is gyanús volt a viselkedése, de mostanában egészen "elszemtelenedett." Úgy értem, hogy régebben még félénkebb volt, de most már inkább rámenősen viselkedik. Mindig Ő kezdeményezi a beszélgetést ha meglát, szinte minden alkalmat megragad, hogy a közelemben lehessen. A primitív kérdéseivel zavarba hoz és persze mindig ott vannak a barátnői is, akik folyamatosan vihognak közben. Sajnos nem igazán tudom helyén kezelni a kellemetlen szituációt, mert eléggé visszahúzódó típus vagyok, ezért nagyon röviden és tömören fogalmazok, így a beszélgetések hamar kifulladnak. Sokszor néz engem, és egyáltalán nem jön zavarba, ha észreveszem. Mivel nekem nem jön be(a külsejével nincs semmi baj, az egyik legszebb lány az osztályban), ezért próbálom finoman lekoptatni, de nem igazán sikerül. Órákon sem hagy békén, kis papírcetliket küldözget nekem a barátnőivel, mivel néha előttük ülök. Viszont van egy kiszemeltem, aki másik iskolába jár, sokkal félénkebb és csendesebb, de belsőre sokkal jobban bejön, örökké csak rá gondolok. :) Az osztálytársammal viszont nem tudok dűlőre jutni! :( Tippek? Akár privátban is jöhetnek, ha valaki nem szeretné ide írni...

ápr. 18. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló gondjaim voltak...

Ignoráld v. mondd meg neki hogy nincs esélye nálad.

ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az tetszik neki, hogy te nem loholsz utána, téged nehéz megkapnia. A kihívást látja benned. Valszeg idővel megunja majd.
ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak szivat
ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Fogadjunk egy csomó srác lenne aki örülne ennek de mivel ők megkaphatóak neki ezért nem érdekli őket. Undorító...
ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

4

Ne legyél már ennyire egy simp

ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Hogyha nem tudod mit jelent a kifejezés szerintem ne dobálózz ilyenekkel!
ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki őszintén és egyértelműen, hogy mit szeretnél.
ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Illetve hogy mit nem szeretnél tőle.:D
ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
77%

Vedd a bátorságot és próbálj meg azzal a lánnyal összejönni aki tényleg tetszik. Ezt látva biztosan leáll majd az osztájtársad.


Addig is ha odamegy a barátnőivel, vedd rá hogy egy elzártabb részére menjetek az iskoládnak és ott beszélgessetek. Nem, ne ismerkedjetek meg, egyszerűen beszélgess vele amiről akar.


Így ezt a kellemetlen helyzetet is előnyödre fordíthatot, gyakorolhatod a lányokkal való bezélgetést, hogy majd élesben is menjen mikor a valódi szerelmeddel akarsz ismerkedni

Sok sikert

ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Lehet, hogy tényleg ez lesz a legjobb megoldás. Köszi! :)
ápr. 22. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!