Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön élek és összebarátko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élek és összebarátkoztam egy idegen nyelvű lánnyal,ő többet akar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem beszélem a nyelvet tökéletesen, ezért is gondoltam hogy jó gyakorlás lesz ha beszélgetünk, az egésznek így indultam neki. 3x találkoztunk ,amugy tök aranyos lány meg minden ,de én nem akarok tőle semmit a barátkozáson kívül. Érdekes volt beszélgetni órákat egy olyannal akinek ez az anyanyelve . Aztán a 3. tali végén full váratlanból lesmárolt , ez nagyon kellemetlenül érintett mivel csak barátként tekintek rá. Nem akarom megbántani, most mit kell tenni? De amúgy meg annyira sajnálom ,én tökre élveztem vele lenni, de köztünk kémia az nem létezik. Most akkor szakitsam meg a kapcsolatot? Örültem hogy valakivel jól eldumálok. Nemrég lett vége az első és egyetlen 2,5 éves kapcsolatomnak , még ezt sem zártam le. Most ez nagyon rosszul érintett hogy ő többet akar, és valószinűleg ez miatt barátok sem lehetünk már így.

jún. 9. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell drasztikus lépésekben gondolkodni. Annyit kell mondani, hogy jól érzed magad vele, de nem szeretnél kapcsolatot tőle, legyetek csak barátok.
jún. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek #1-el. Ebben semmi ördöngősség nincs.
jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan mondd meg neki, hogy meleg vagy, külföldön ez nem téma, teljesen természetes.
jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irigyellek
jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
38%

Mit csináljál? Mondjuk keresd meg a tökeidet.

Mit csináljál? Mondjuk hagyd ki egy hétig a recskát.

jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó megmondta a tutit
jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha eddig nem voltam random emberekkel akkor ezután sem fogok xd ha tudom hogy nem jövök össze vele akkor mi értelme "megkeresni a tökeimet", aztán valószinű őt is megbántanám ezzel mert elhitetném vele hogy kapcsolat is lesz. Külömben már nem nagyon beszélünk sajnos
jún. 14. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!