Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted jól tettem?A helyemb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted jól tettem?A helyembe mit tettél volna?

Figyelt kérdés
December környékén szemeztem egy pasival a karácsonyi vásárba, természetesen nem tett egyikünk se a másik felé lépést, csak mosolyogtunk és ennyi.Viszont még azzon a napon kaptam egy Facebook jelölést tőle, ami azért fura mivel a nevem nem volt említve(Ez 100%,mivel a becenevem teljesen más mint az igazi/Facebook nevem. ),ráadásul a profilképemen se vagyok rajta, és semmilyen kép sincs rólam kint.(Úgy se hogy meglennék jelölve, ebbe megvagyok győződve.)És biztos vagyok hogy ő volt, mivel neki volt rendes profilképe.Szóval reflexből elutasítottam/blokkoltam, mivel kissé creepynek találtam, de néha vissza gondolok, hogy jól tettem-e, mivel kitudja, lehet valamelyik ismerősömet ismeri vagy ilyesmi.Hozzá teszem hogy apám is lehetne, szóval szerinted jól tettem hogy reflexből elutasítottam és blokkoltam? 17/l

2022. febr. 26. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól.
2022. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted,ne egy vén kecske akarjon téged.
2022. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vén kecske meg nyalná a sót,jó hogy tiltottad szerintem,csak idő pocseklás lenne az életedből ha sokkal idősebb,vonzó lehet hogy tapasztalt vagy lelki szinten több dolgot meg tudtok beszélni de csak gondolj bele hogyha gyereketek lenne akkor meddig lenne még melletted az életben hogy támogasson,és utánna is csak őt keresnéd más emberekben. A nagy korkülönbség nem jó akárki akármit mond,keress olyan fiúkat srácokat akik 5 max 10 évvel idősebb mint te,sokat tanulhatsz lelki dolgokat tőlük,de nem kell össze jönni velük,ahhoz szerintem max egy 5 évvel idősebb pasi pont jó,de az ideális az 1-3 év korkülönbség vagy idősebb ennyivel vagy fiatalabb legyen, aki ennél idősebb az max csak barát,vagy barát extrákkal
2022. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!