Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mitcsináltatok volna a...

Ti mitcsináltatok volna a helyemben és szerintetek jól tettem amit tettem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szoval arról van szó hogy az egyik osztálytársam aki egy youtube videós ő csinált egy Vlogot az osztályról és alamuszi módon levideózott engem amikor piszkáltak az osztálytársaim és ezt felrakta youtub-ra ez a kis féreg.

És amikor én megláttam ezt a videot a csatornáján akkor én olyan szinten dühös lettem mint még sosem. Egész este nem tudtam aludni és másnap reggel én bosszúból az összes létező videoját szétdislikeoltam és az osztályban meg úgy vágtam pofán hogy eltörött az orra majd végűl izomból olyan szinten tenyérrel hátbavágtam hogy utána örültem hogy túlélte.

És most volt előszőr ilyen esetem és mindez azért is volt mert már általános óta bántalmaznak és ez volt AZ UTOLSÓ CSEPP A POHÁRBAN. Én már idegileg teljesen kikészültem mégpedig úgy hogy a kezem már kb úgy remeg mint egy haldokló embernek.

Én már sokszor gondolkoztam már az öngyilkosságon viszont azon mégtöbbet hogy megölöm a bántalmazóimat.

Légyszives segítsetek ha tudtok és NORMÁLIS válaszokat szeretnék.


2016. szept. 5. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jol tetted, ne hagyd magad elnyomni. GYűlt benned a feszultség, aztan valahol ki kellett tornie...
2016. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megértelek, de hidd el, ennyit nem ér meg, ha ezt hozzák ki belőled, akkor ők nyertek. Engem is terrorizáltak, lelkileg tönkretettek az általánosban, vörös hajú fiúként egy kínszenvedés volt minden nap iskolába járni, tudom milyen érzés, ha más cipőtörlőjeként kell élnie az embernek. Soha senkit nem bántottam, csak azért mert vörös hajam volt olyan gnoszsággal gúnyoltak, hogy napjában többször is elsírtam magam. Egyszer kb. hatan jöttek rám, de olyan elementáris erővel törtem ki, hogy az összes támadómat leterítettem. A tanárok csak legyintettek, ha segítséget kértem tőlük, sőt engem vettek elő, mert megvédtem magam a másik osztályból érkezők támadásaitól. Általános iskola után vége lett ennek a gyalázatnak és igaz barátokat ismertem meg, olyan sokat, hogy alig bírom tartani a kapcsolatot velük. Igaz, hogy lelkileg még nem jöttem rendbe a sok megaláztatásból, mert azt nem tudom elfelejteni sohasem, hogy ok nélkül milyen gyűlölettel bántottak.


Neked azt javaslom, hogy csillapítsd a benned fortyogó dühöt és keress barátokat, a téged bántó köcsögökkel ne foglalkozz, magadban se tegyél kárt, ne hagyd, hogy ők nyerjenek, tekinsd őket levegőnek.

2016. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól cselekedtél, az már nem normális amit művelnek.. Továbbra is állj ki magadért!
2016. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom kiskorú vagy még.

Én a helyedben simán szólnék a szülőknek és mennék a rendőrségre, mivel ez a személyi jogok megsértése. Szép kis pert kapna a nyakába, a kis gyökér. De utálom az ilyeneket.

2016. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólónak igaza van, el kell menteni a viedót és egy jó ügyvéd segítségével sérelemdíjra lehetne perelni a gyereket.
2016. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!