Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feljelentést tettem a rendőrsé...

Feljelentést tettem a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Ma bementem a helyi kapitányságra feljelentést tenni mert egy cigány férfi minden ok nélkül fenyegetőzött, trágár szavakkal elmondott mindennek az ismeretlen. A bizonyitékokat lementettem stb. A kérdésem az hogy azt tudom hogy én kapok levelet, több mint valaszínű-e héten. Engem inkább az érdekel hogy kap-e az elkővető levelet és ha igen mikor? úgy értem feljelentéstől számított hány nap? Vagy elsőnek én kapok kihallgatnak utána kap? És ha ő kap is mi szókott benne lenni az elkövető levelébe? Elnézést a sok kérdésért csak nem tudom mi a menete. Olyanok írjanak akik jártasak voltak már. Köszi! Lány/21 éves

2016. febr. 8. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen kapni fog elevelet, amiben beidézik, hogy meghallgathassák. Azt, hogy ez mikor történik meg, nem lehet megmondani, amikor sorra kerül, legkésőbb a 30. napon, mert annyi az ügyintézési határidő. De a te szempontodból szerintem ezek a kérdések, amiket feltettél nem is érdekesek, a rendőrök neked nem tartoznak elszámolással arról, hogy mikor és hogyan végzik a dolgukat.
2016. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ú, ha nekem ennyi időm lenne, mint neked, hogy minden piszlicsáré szar miatt a rendőrségre rohangáljak....
2016. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Múlthét pénteken voltam bent rendőrségi feljelentést tenni. Azóta nem küldenek levelet mi lehet ennek az oka?
2016. febr. 9. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy kedd van, bmeg!
2016. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előző, ne a CSI-ból indulj ki, hogy egy üggyel foglalkoznak 10-en, jellemzően egy nyomozó 25-30 ügyet (!) visz párhuzamosan. Nagy valószínűséggel még meg sem nézte senki a feljelentésedet sajnos, időbe telik, mire behívják, meghallgatják, bizonyítékokat összeszedik, értékelik, stb. Türelem!
2016. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 9. 14:31
 7/8 anonim válasza:

Jesszus ugye ez csak kamu?

Pénteken tett feljelentés miatt valaki már kedden vár levelet??? Nem hiszem,hogy ilyen létezik!DE! VALÓSZÍNŰLEG CSAK VELED FOGLALKOZNAK! Jobb dolguk nincs is!

Aztán miért tettél feljelentést ugyan? Ha olyan fajsúlyú amit ezek után így kinézek belőled,megnyugtatlak hogy durván 1 hónap múlva kapsz egy ügyet lezáró " büncselekmény hiányában..." határozatot,hogy ne rabold hülyeségekkel a rendőrség idejét.

2016. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, és persze nyilván priorizálnak, egy személyi sérüléssel járó fegyveres rablásra nyilván több időt és több forrást használnak fel, mint egy "szidta az anyukámat egy ismeretlen férfi, akiről igazából még pontos személyleírást sem tudtam adni".

Értem én, hogy megijdetél, és neked ez az ügy most a világon a legfontosabb, de az elmondásod alapján ezt bűncselekmény hiányában meg fogják szüntetni, ugyanis a rágalmazás illetve becsületsértés tényállása a "szidta az anyámat"-nál sokkal bonyolultabb.

Itt van, miknek kell teljesülnie, hogy egyáltalán vétség(!)-ként foglalkozzanak vele:


[link]

2016. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!