Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Másnak tettem szívességet, és nem fizet.

Figyelt kérdés
Ismerősnek, akivel heti szinten találkozok, közösen sportolunk, vettem sportszert, használtan, a kérésére. El is jött érte, át is vette. Sajnos a kettőből az egyik nem lett jó, Ő is, és akitől vettem, az is félremérte. Akitől vettem természetesen nem veszi vissza. Én ezek megvásárlásával szívességet tettem neki, a saját időmet áldoztam fel (mondjuk most valamennyire épp ráérek), és semmi hasznot nem szedtem tőle (igen, ez a saját butaságom, többet nem leszek kedves...) És egyszerűen már 2-3 hónapja nem hajlandó kifizetni. Hiába adok számlaszámot, hiába találkozunk hetente, nem fizet. Mivel munkanélküli vagyok, és majd 20000 Ft-ról van szó, nekem ez elég nehéz. Neki jó munkája van. Mit csináljak hog ykifizesse?
2013. márc. 24. 17:57
 1/8 anonim válasza:

Egyszerű.

mondd meg neki,hogy most már tényleg kéne neked a pénz,mert elég sokba került és nem veszik vissza.

nem kell ezen filózni,csak mondd meg neki..

2013. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki, azt is megmondtam, hogy orvosra kéne

Jó módú felnőtt ember, mégis szivat egy diákot...

Többször hívom, nem veszi fel (csak ha más telefonjáról hívom...) sms-re nem válaszol.

2013. márc. 24. 18:10
 3/8 anonim válasza:
Hát akkor meg nagy bunkó.Nincs tippem...
2013. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel apródra, jófogásra a cuccot és add el.
2013. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs nálam, mint írtam, átvette...
2013. márc. 24. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor legközelebb találkozol vele és mások is ott vannak, említsd meg neki, hogy "elhoztad a pénzt xxx-ért, amit a múltkor hozattál velem?" Ha nem adja oda, akkor amikor mentek haza, ismét említsd meg, hogy "ne felejtsd el hozni a pénzt az xxx-ért a jövő hétre, mert már nekem is hiányzik az a pénz"
2013. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezeken már mind túl vagyok. Több ember is tudja hogy lóg, már mondta is nekik hogy fizetni fog. Hajlamos késni, de nem már nekem keljen kéregetnem a pénzem...
2013. márc. 24. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ő már szép szóval nem fogja odaadni a pénzt. Ez egy gerinctelen, szemét, tapló. Én még az ismeretséget is megszakítanám vele. Kihasznált, ennyi.

Feljelentheted, de nem tudod bizonyítani.


Vegyél egy doboz kromofágot, és öntsd rá a kocsijára. Megérdemli a szemét!

2013. márc. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!