Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy idegen fiú?

Figyelt kérdés
A múltkor találkoztam egy sráccal a boltnál ahova sokat járunk,de csak most láttam először. Szóval sokat szemztünk és rám mosolygott meg minden, anyukám szerint tetszettem neki. Nagyon aranyos volt szóval ha legközelebb találkoznánk szeretnék oda menni hozzá és elkérni az instáját vagy valami, csak nem nagyon tudom hogyan. Valaki tudna tanàcsod adni hogyan szólítsam meg?
2023. máj. 20. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Így: Szia múltkor láttak piacozni errefele te csodálat. Na adjad az instádat oda nekem szépen majd a nap süssön rád hazafele menet!
2023. máj. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Telefonszám már nem is jó. Vicc vagy komolyan
2023. máj. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Kb úgy, ahogy ide leírtad. Szia, láttalak itt a múltkor, elkérhetem az elérhetőséged?
2023. máj. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sem kell ezt túlgondolni. Mondd meg neki, hogy múltkor úgy láttad, hogy szívesen beszélne veled, úgyhogy itt az instád, keressen meg nyugodtan.
2023. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem hívd meg teázni, vagy egyetek meg egy jó krémes fagylaltot
2023. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat remélem összejön :) egyébként 2.kommentelő a telefonálás drága tudod infláció van meg minden lol amúgy te is komoly viccnek tűnsz biztos jó veled bulizni
2023. máj. 20. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Telefonszám alapján már van ingyenes üzenet és híváshoz tartozó alkalmazás szóval mi is a drága?
2023. máj. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És miért kéne nekem ilyesmivel b@szakodni amikor már amúgyis mindenki mást használ erre. Meg egyébként többet tudsz meg az emberről pl. Instán ami meg ilyenkor nem rossz dolog ha közös pontokat keres az ember és nem értem miért pont erről beszélünk amikor egyáltalán nem ezzel kapcsolatban kértem tanácsot vagy tudom is én
2023. máj. 22. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha te virtuális világ által akarsz többet megtudni valakiről, akkor ez szomorú. Élj ott.
2023. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!