Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha 2 fiú tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha 2 fiú tetszik de nem tudom el donteni hogy melyikük az igazi?

Figyelt kérdés
Tegyek próbát? Az a baj hogy nem tudom tetszem e nekik. Segítség!!!!
máj. 28. 13:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(Lány vagyok. Nem lezbi😁)
máj. 28. 13:46
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor általában egy 3. lesz a nyerő, hiszen egyik se jobb a másiknál. Bár eleve korai még a kérdés, hiszen első körben dönthet az is, hogy egyáltalán tetszel-e valamelyiknek.
máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod eldönteni?

Akkor te nem vagy szerelmes egyikbe se, csak tetszik.

Beszélgettél már mind2-vel?

máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi. De mit tudnék csinálni hogy tudjam tetszem e nekeik?
máj. 28. 14:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerd meg őket, és akkor kiderül, hogy a tetszésen kívül a belső tulajdonságaik terén melyik tetszik inkább, meg az is, hogy kettőjük közül melyiknek tetszenek a te külső és belső tulajdonságaid. Valahogy érd el, hogy legyen köztetek kontakt. Lehetőleg offline, akkor nem mondasz le a metakommunikációról.

Köszönj rá az egyikre, aztán mondd azt, hogy jaj, véletlen volt, és közben mosolyogj. Ha erre nem reagál, akkor mehetsz a másikra ugyanezzel.

máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Jöjj össze minkettővel! Én szeretem amikor szendvicsbe raknak.
máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akár 20 fiú is tetszhet egyszerre, szerelmes viszont csak 1-be leszel. Egyik sem az "igazi", az még odébb lesz. Nem kell döntened kettőjük közt, ha így állsz hozzá, még éretlen vagy. Ne akarj feltétlen kapcsolatot, beszélgess velük, ismerkedjetek, barátkozatok. Nem kell egyből mélyvíz, ha azt sem tudod, mi a különbség a tetszik és a szerelem között.
máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a segfítseget!
máj. 28. 19:02
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess velük és majd idővel rájössz melyik passzol hozzád.
máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettél észre bármilyen jelet, ami arra utalna, hogy valamelyiknek tetszel?
máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!