Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a csaj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a csaj?

Figyelt kérdés
Van amikor nem írok neki és akkor általában ír magától. Ma az volt, hogy írt: Szia. Mizu. Én meg írtam, hogy azért nem írtam mert dolgom volt bocsi és mondta nem baj. Aztán kérdeztem, hogy mit csinál azt mondta semmit pihenek. Aztán kérdeztem mit cisnál még ma és azt írta semmit. Annyira halott a beszélgetés, hogy az hihetetlen, de mégis ír magától is ha nem írok. Ez miért van? Mit csináljak?

júl. 3. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy a lány semerre nem próbálja vinni a beszélgetést. Nem hoz fel semmi témát.

Szerintem nem érdeklődik eléggé irántad, vagyis de mert rád ír mindig, csak ő ilyen alacsony szinten van kommunikációban.

júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát elég érdekes a lány az biztos 😂
júl. 3. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből azt szűröm le, hogy nem érdekled eléggé vagy butus a csajszi. Azért buta,mert nem tud mit írni.
júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Talán nem írni kéne egymásnak, hanem személyesen beszélgetni...
júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 ott sem kérdezni semmit a csaj :DD
júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!