Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura lenne ha köszönnék neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura lenne ha köszönnék neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány a sulimban aki bejön. Pár napja megpróbáltam suli után beszélgetni vele egy kicsit, de észrevettem, hogy az óráját nézegeti, szóval megkérdeztem, hogy siet e, azt mondta megy a busza egy 10 perc múlva. Megkérdeztem, hogy azért az Instagramját megkaphatom-e, azt mondta nincs neki, rákérdeztem Messengerre, az sincs. Itt már levettem, hogy valószínűleg szimplán nem kíváncsi rám, szóval elköszöntem. Viszont suli folyosón elég gyakran összefutunk, és nem tudom, hogy köszönjek neki, vagy tegyek úgy, mintha soha nem beszéltünk volna. Ha nem köszönök, azt bunkóságnak tartom, és hülyén is jönne le szerintem, de nem érezné magát kellemetlenül, ha egy olyan faszi köszöngetne neki, akit finoman lekoptatott?

máj. 27. 19:15
A kérdező szavazást indított:
Köszönj
Inkább ne köszönj
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan köszönhetsz, nincs ebben semmi.
máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak látásból ismert embereknek is szoktam köszönni a suliban, szerintem egy köszönésben még nincs semmi
máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszélgetőviszonyban vagytok, akkor köszönhetsz neki.

De ha ennyire lekoptatott, felesleges róla álmodozni...

nem kellesz neki

máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönhetsz neki nyugodtan, abban semmi nincs, nem félreérthető. Az más kérdés, hogy igazat mondott-e.
máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy haragudna ezért.
máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj bátran.
jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszönhetsz éppen,tökmindegy hogy mit gondol egy szia-ról.

Egyáltalán nem érdekled,ez van

jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!