Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel alakul és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel alakul és személyesen is megakarjuk ismerni egymást de 4 évvel fiatalabb és hogy mondja el a szüleinek?

Figyelt kérdés
16/f
2020. aug. 27. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 A kérdező kommentje:
Nálunk ez normális
2020. szept. 29. 13:38
 82/88 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, írtam privátban

(77es vagyok)


Nos 79es.. ki hogy áll hozzá, a kérdező alapból nem azt kérdezte, hogy ki szerint oké vagy nem, csak hogy hogy mondja el a lány, ami már megtörtént

Ezáltal, meg úgy alapjáraton is, hiába mondod, felfogja ő is én is, de nem érdekli, ahogy hasonló esetben HA te így lennél, téged se érdekelne

2020. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
90%
#82 Tévedsz, én megtudom hallgatni más véleményét és el is tudok gondolkozni rajta, de persze tudom, hogy erre nem mindenki képes. De hálistennek azért a világ nem olyan, hogy azt csinálsz, amit akarsz meg, amit jónak látsz, ha mindenki ezt a mentalitást követné, akkor nem tudom mi lenne ebből a világból...
2020. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
52%
#81 Senkit nem érdekel, hogy szerinted normális, a pedofilok is normálisnak tartják azt, amit csinálnak, mégsem az. Az, hogy az emberek 90%-a nem tartja ezt normálisnak és pszichológia, orvosi értelemben sem az, nem véletlen és, hogy te ezen nem tudsz elgondolkozni az már csak a te szegénységi bizonyítványod. Komolyan mondom, 10 év múlva már az is normális lesz, hogy 10 éveseket dugnak, mert hogy "Érettebb a koránál"... Undorító.
2020. szept. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 A kérdező kommentje:
Itt senki nem fogja fel a pici agyának nevezett valamivel hogy nem dugni akarunk?!
2020. szept. 30. 06:13
 86/88 anonim ***** válasza:
30%
Itt mindenki dokii lett?
2020. szept. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
67%
#85 De felfogom, csak marhára nem érdekel.
2020. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
25%
17 évesen egy 12 evéssel alszol együtt. Ezzel a mondattal ha a betelefonálsz a rendőrségre vajon ők mit szólnának? Törvény könyvet kezedbe vetted e már? Elolvastad az a részt amiben le van írva hogy kibas.zottul nem szabadna ezt csinálnod? Ha tényleg szereted a csajt akkor megmondod neki hogy nincs együtt alvás nincs semmi erotikus fas.zság semmi. Szépen megvárjátok hogy elmúljon 18 te addigra 23leszel senki nem fog beleszólni a kapcsolatotokba és még a törvénnyel sem ütközik majd. Szépen le érettségizel, elmész dolgozni veszel egy lakást és azzal leped meg a szülinapján amikor 18 lesz hogy van saját kis lakásotok. Mellesleg ha ezt folytatod akkor mivel ő naiv és FIATALABB jóval mint te Ő maga fogja azt mondani hogy dugjatok mivel nem akar majd téged elveszíteni stb. Ha te ezt hagyod hogy megtörténjen akkor remélem elb.asz téged az autó úgy hogy lebénulj és ne tudj gyereket nemzeni, mert aki ilyen hülye az ne szalorodjon, mert a végén tényleg dokumentumfilm lesz a hülyék paradicsoma...
2020. okt. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!