Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szorongok, ha minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szorongok, ha minden jól alakul? Félek az elköteleződéstől vagy nem is szeretem igazán?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, aki mar tetszik egy par honapja, de csak most kerültünk közelebb egymashoz, nyilvánvaló, hogy en is bejövök neki. Minden jól alakul vele. De en megis szorongok, ha arra gondolok, hogy egyszer talan összejövünk. Tényleg szeretem ot, de a szívem nem hagyja, hogy élvezzem a helyzetet, egyfolytaban szorongok es azt érzem, hogy atverem ot, es csak altatom, pedig nagyon nem igy van.

Szerintetek miert szorongok, ha egyszer minden jo? Nem szeretem igazán vagy egyszerűen felek az elkotelezodestol? Az utóbbi ellen mit lehet tenni? Köszi a segítséget.


2018. jún. 4. 16:40
 1/4 A kérdező kommentje:
A szívem egyszer azt mondja, hogy nem érzem jól igy magam, hagyjam a fenébe, de masszor ugy érzem, nem tudnek nélküle meglenni... Nem ertem, mi van.
2018. jún. 4. 16:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a helyzet hozza magával attól "félsz" nem az elköteleződéstől.Fejben kell eldöntened és minden jó lesz ne izgulj csak legyél biztos magadban! :)
2018. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj még időt magadnak, ha szorongsz, legyetek együtt, fedezzétek fle egymást, de csak akkor lépjetek tovább, ha már jobban akarod te is. (Persze olyan is van, hogy valaki ok nélkül szorong mindenfélétől. Azok néha azért teszik, mert mindent már elsőre tökéletesen akarnak csinálni. Erről érdemes letenni)
2018. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Azóta megpróbáltam picit lazítani, átgondolni a dolgokat. Szerintem csak feszült voltam, mert feltem ettől az egesztol, de letisztaztam magamban a dolgokat, es szeretem ot, azóta meg pillangós érzés is van megint. Minden jo most mar, köszi a segítséget :)

2018. jún. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!