Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szúrom el mindig direkt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szúrom el mindig direkt ha alakul valami egy sráccal?

Figyelt kérdés
Mindíg ez van elkezdek valakit csodálni imádni mikor érzem hogy megvan akkor nem kell nem tetszik már hirtelen és nem tudom hogy miért
2017. jan. 23. 00:08
 1/10 RRR ***** válasza:
talán félsz az érzelmeidtől,az övétől,a kapcsolattól
2017. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mindíg keresek valami kifogást hogy miért nem tetszik már és kezd idegesíteni
2017. jan. 23. 00:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert csodálod és minél jobban megismered annál jobban látod hogy ő is csak egy ember és ugyanazt akarja mint a többiek
2017. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
48%

Vagy szimplán szereted rázni a segged a diszkóban, smárolni, kavarni mindenkivel, mert egy kis ribi vagy.

Ahogy kezd valami komolyabbra fordulni, bepánikolsz, hogy nincs több hepajkodás és kifarolsz a kapcsolatból

Jó pár ilyen lány van ne aggódj, nem viszitek semmire sem az életben

2017. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 sok volt a csalódás? Megértelek... De ne velem legyél bunkó öcsi magadban keresd a hibát ha boldogtalan vagy
2017. jan. 23. 00:25
 6/10 anonim válasza:
40%

Boldog vagyok, mert zsigerből felismerem és kikerülöm az ilyen, Csernus által szeretetk_rvának hívott lányokat

személyeskedésedet meg besorolom annak, hogy magadra ismertél a kis jellemzésemben, köszönöm az elismerést

további jó péntek esti hányásban fetrengést, az időd fogy, majd rájössz

2017. jan. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Mert nő vagy, tehát nem tudod, mit akarsz.
2017. jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A draga 4-esnek total nincs igaza... Gondolom valami kis szűz hisztis fiucska,akit mindig elutasitanak.Szerintem is azzal lehet a gond hogy eleinte csodalod es miutan megismered rajossz hogy megse olyan amilyennek hitted ahogy elottem is irtak:) velem is volt mar parszor ilyen.
2017. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

# 8


Szüzességemet lassan egy évtizede elveszítettem, azért köszönöm, hogy ennyire aggódsz miatta. Ajánlatokat azért nem kellett volna írni privátban, te kis ratyi.

2017. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
gyakorin ezt a "szűzfiú vagy mert nem egyezik a véleményünk" logikátlan dumát tuti striás seggű, szépségpötty piercinges, kiégett 30-as nők nyomják állandóan, akiken végigment a fél focicsapat, mert olcsó menet voltak
2017. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!