Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel alakul és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel alakul és személyesen is megakarjuk ismerni egymást de 4 évvel fiatalabb és hogy mondja el a szüleinek?

Figyelt kérdés
16/f
2020. aug. 27. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez k.urva gàz :DDD

Mindjárt 17 leszel. Ennyire ne legyen érett egy ember beszaras. Korodbeliek nem érdekelnek vagy mi van veled? 12 éves max úgy szerethet mint az oviba hogy "jaj tetszik nekem a peti" meg mittudom en. Azt mondod nem akarja 13-14 evesen elveszteni? Ez nem ugy megy h eltervezed. Belöled kiindulva ha végre megindul benned a fejlödés a hormonok alap h megakarod dugni. És nem az lesz benned h jaj ő még csak 12. Amilyen naiv szegény kiscsaj még engedni is fogja. 12 éves gyerek még nem érett a szexuális élethez se.

Meg a kapcsolathoz se. Haverjaid mit szólnak hozzá? És a szüleid? A kiscsaj szüleiről már nem is kérdezek az olvasottak alapján elég volt.

És mielőtt betámadnának h nem a szexualitasról szól ez az egész. Figyeld meg h eltellik egy kis ido es ekezditek tervezni romiba milyen jó lenne együtt aludni. Majd ha befekszel mellé és a lent lévő dolgok beindulnak majd akkor rájössz hogy miről beszél itt mindenki.

2020. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 A kérdező kommentje:
Aludtunk már együtt...
2020. szept. 27. 21:22
 63/88 anonim ***** válasza:
34%
Jah de gondolom nem kabátba aludt.ha majd minibe alszik es megtörténik az aminek ilyen fiatalon nem kellene majd azt se fogja tudni h miért verzik.mert meg annyira tudatlan es buta h belemegy..
2020. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 A kérdező kommentje:
Nem megy bele de már érett mert megis van neki és okos is!!!
2020. szept. 28. 06:07
 65/88 anonim ***** válasza:
70%

Azert mert megjott neki attol meg nem erett te idiota XDDD Lehet h peteerese van mar de az nem azt jelenti hogy mostmar dughat mert "érett es nagylány".

Okos? Ötös matekból vagy mi? Relativ hogy ki okos foleg tőled

De amugy remelem h tenyleg olyan okos ahogy mondod es észhez tér

2020. szept. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
86%

Ja es a 63# as valaszolo szerintem nem ugy értette a vérzést hogy menstrual

Hanem ugy hogy szex utan elofordul hogy verzik utana az ember

De ha ezt nem tudtad akkor szeretnem elmondani hogy ha esetleg megrontod szegeny kislanyt akkor hasznalj ovszert jo?

Ő is te is es mi is jobban járunk

2020. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 A kérdező kommentje:
Nem rontom meg mert szeretem!!!!
2020. szept. 28. 13:04
 68/88 A kérdező kommentje:
Megdugni sem akarom
2020. szept. 28. 13:14
 69/88 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem ?
2020. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 A kérdező kommentje:
Mivel szeretem és nem csinálnék vele ilyet!!!
2020. szept. 28. 14:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!