Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel alakul és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel alakul és személyesen is megakarjuk ismerni egymást de 4 évvel fiatalabb és hogy mondja el a szüleinek?

Figyelt kérdés
16/f
2020. aug. 27. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 A kérdező kommentje:

20. ő kezdeményezet

19. Szülei nem tudják

2020. aug. 31. 15:50
 22/88 anonim ***** válasza:
9%

20as: miért neked miért baj?

Nem ismered őt, lányt se, kapcsolatukba lényegében nincs beleszólása senkinek.. (oké most jön hogy de a lány 12, aztán? Most vannak ennél rosszabbak is.. ne hogy már egy csók legyen a világ leghatalmasabb tragédiája, példa: van akinek ilyenkor már legalább 3 "pasija" volt...)


Ilyen ez a világ, ezen nem tudsz változtatni, változnak az idők

2020. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 A kérdező kommentje:
És azóta is együtt vagyunk😊
2020. szept. 8. 14:32
 24/88 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 2 hete :D
2020. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
14%

22es vagyok: ennek örülök 😁

Utilag.. Aki meg nem ért egyet: hát na, ez van

2020. szept. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
28%
Nem ertem a mai kislányokat babázás helyett miert kezdik ilyen korán a faszraugrálást.. Ott van mèg allatuk a tojás,aztán meg 14evesen már a 2-dik gyereket várja es azt hiszik hogy ez milyen jó es milyen menciii,vagy mire 17eves lesz már akkor szetleszz kurelva,lesz olyan lyuk rajta mint a Pvc cső. Már elnezest mindenkitől, de ezaz igazság
2020. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
22%

26os, őszintén, miért kell egyből az erotikus oldalát nézni? Képzeld, létezik egy olyan fogalom, hogy szerelem, azt nagyon nem te befolyásolod


+Ha még mindig együtt vannak, akkor szerintem komoly a dolog

2020. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:
53%
Jó bár egy hónapra nem mondok ilyet, de max annyi, hogy nem kihasználni akarja
2020. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
67%
Hát oke de akkor is kislány mèg.ès ha már az elsőnap meg volt a csók akkor mar 1honapon belül meg volt minden ?igen nem tartozikránk hogy mikor es mi volt meg. de ugy nezzuk akkor mar 13-14 mar nem szűz? Mert akik tenyleg ilyen korán kezdik sajnos igy járnak.mai világba remelem meg vannak olyan kislányok akik ugy gondolják hogy ebben a korban mèg korai, egy gyerek legyen gyerek tanuljon, barbizzon,játszon,ne a pasizáson legyen meg az esze..ha valaki nem igy gondolja akkor meg az nagyon fiatalka lehet ez mar nektek tök természetes lehet,ugy latszik en mar oreg vagyok,az enidőmbe mi lányok mèg játszottunk, játszótérre mentünk volt gyerekkorunk, eszunkbe se volt csávozni,igen változik a világ sajnos de nagyon a szakadék szélén áll.es ez a szülő hibája mert nem foglalkozik eleget a gyerekèvel nincs normálisan megfogva.de mind1 is.
2020. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 A kérdező kommentje:
Még mindig együtt vagyunk és csak csók volt én is szűz akarok még lenni és ő is
2020. szept. 24. 16:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!