Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a ronda lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a ronda lányoknak jövök be?

Figyelt kérdés
Aki már kicsit is szép az leszar.. 17/f
2020. febr. 10. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Zsák a foltját
2020. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert a szépek nem jönnek maguktól. Náluk kezdeményezni kell.
2020. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Uhm,

Opció 1: A szép lányok helyes párt keresnek a csúnyák pedig inkább a belső értékeket nézik, és sokkal több srác felel meg nekik attól hogy nem néz ki jól.

Opció 2: Volt annyi eszük a szép lányoknak hogy ne akarjanak tőled semmit mert találhatnak jobbat.

2020. febr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
amúgy nem értem miért kell támadni, nektek lehet bejönnének de szerintem rondák. most ezért miért vagyok bunkó? És gratulálok, látatlanba azt írjátok hogy én vagyok a ronda, értelmesek vagytok
2020. febr. 11. 15:48
 15/15 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, egyáltalán nem támadtalak, és hidd el hogy nekem bizos nagyobb igényeim vannak lányok terén mint neked. Ne tegyél már úgy mint ha te egy random ember biztosra jobb lányokat kaphatnál meg mint mi, biztos hogy pont ellenkezőleg van...
2020. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!