Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jövök be a lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök be a lányoknak? Valamit figyelmen kívül hagyok?

Figyelt kérdés

Ismerkedni próbáltam interneten és személyesen is, de mindig addig jutottam, hogy megkérdezi a lány a facebook-os nevem és elmondja, hogy bejelöl aztán, utána mikor rákérdezek, az a válasz, hogy "ne haragudj, nem tetszel" ...:(

Nem tartom magam viccesnek és magabiztosnak, de amit szeretnék elérni, azért képes vagyok harcolni...A külsőm szeretem és így érzem magam vékonya jól magam. Elhiszem, hogy nem vonzó, de van olyan lány akinek bejöhet... :( Miért van, az, hogy nem jövök be egyik lánynak sem? És én minden emberre próbálok nyitott lenni, de ez már sokadik, hogy nekem kell megmondanom, a lánynak, hogy figyelj, mondd meg őszintén, hogy miért nem jelölsz be...De lehet ezt is én komplikálom megint túl..:( És lehet valamit én hagyok figyelmen kívül...

Lányok, fiúk, szívesen barátkozok, és beszélgetek bárkivel :) Lányok, ti is nyugodtan írhattok, ha úgy érzitek :) 15F



2017. júl. 9. 23:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint ronda vagy, ezért nem jössz be a lányoknak.
2017. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is gondoltam. De én így érzem magam jól,és szépízeni is próbálom magam mindig.
2017. júl. 9. 23:31
 3/21 anonim válasza:
Figyelj srác, 15 éves vagy,ne ez legyen a legnagyobb problémád,főleg hogy a 14-15-16 éves lányok 90%a mostanság egy felszínes kis csitri.Add mindig önmagad, és érezd jól magad a bőrödben,mert ha a kisugárzásod jó,akkor sok esetben nyert ügyed is van. Nem azt mondom,hogy ne próbálkozz,csak könnyen meglehet,hogy rossz helyen keresgélsz. Nyerd meg őket a személyiségeddel,ügyesen!:) 18/L
2017. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Akkor ha gondoltad, nem nagyon értem a kérdés lényegét:/
2017. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó ;) Igen, a kisugárzásom rontja hogy közóssègben zavarban vagyok ès az megérzik a lányok...de ezen csak úgy tudok javítani, ha szoktatom magam ;)De nem adok fel semmit! Nekem nagyon fontos egy lány!
2017. júl. 9. 23:52
 6/21 anonim ***** válasza:
Legalább be tudod vallani magadnak (és másoknak is) a hátrányaidat. Ez az legeslegfontosabb lépés a megújulás felé. ;) Kommunikálj sokat és értelmesen, írásod alapján nem vagy hülye. Vigyél pozitív hangszínt a beszédedbe, de a saját hangodon szólalj meg! Vállald fel a gyengeségeid is, úgy leszel erősebb. Ha meg a vékonyság zavar, nyomás edzeni, egyébként is foglalkozz a külsőddel, amíg fiatal vagy. Öregen már majdnem mindegy lesz. Sok sikert :)
2017. júl. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jah és előtted az élet, használd ki, szépen elhagyni a szomorú smileykat, nincs kudarc, csak tanulság van!!
2017. júl. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen egyetértek veled, kedves utolsó :) Nekem az a legnehezebb, hogy megrázzam magam és merjek egy magam elmenni bárhova, ahol sok lány van...de ha egyszer megtenném, utána egyre könnyebb lenne...a buszozást is egy éve csinálom, és az első alkalomkor nem mertem felszállni, és egy évig próbáltam leküzdeni a zavartságom rajta és mai napig van, de már laza lehetek a buszon :/ Szóval, tudom, hogy csak meg kéne indulnom, egy számomra kedvező, ugyan akkor kihívásos szakaszon, hogy végre érezhessek mást is...:)De kitartó vagyok már (eddig nem voltam) és most ezt is megtanultam, és nem adom fel...mert ha feladom, azt úgy élem meg, mintha lemondanék a barátnőről és elutasítottam volna, tehát, ha akarnék sem jönne tehát...ezért inkább soha fel nem adom!
2017. júl. 10. 07:35
 9/21 anonim ***** válasza:
15 évesen nem vagy fiatal a kapcsolathoz? Én is 15 vagyok, és elgondolkoztam már rajta, de... a korombeliektől nem számítok elegendő komolyságra, ilyenkor még csak divatkapcsolatok vannak, amik abból állnak hogy a népszerű lányokat felkarolja egy szintúgy népszerű fiú :D És ezt ország- világ tudtára adják, élőben és facebook- on is. Szerintem a komoly kapcsolat felnőttként kezdődik, persze nem ár már most "ismerkedni" Ne feszülj rá, én sem járok szórakozóhelyekre, és nem is érzem hogy ez baj lenne. A hozzám illő fiút kétlem hogy ott találnám meg :) Nem kell elsietni, ebben a korban inkább a "kiélésen" jár a kamaszok esze.
2017. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az a fontos,hogy te így jól érzed magad,és igen szetintem az ebben a korban lévő lányok(persze nem mindegyik)a külsőre megy,és nem fontos nekik a belső. Próbálkozz,ne add fel. Egyszer eljön az lány akivel kölcsönösen szeretni fogjátok egymást. Még bőven van időd. 13/L
2017. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!