Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jövök be a lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök be a lányoknak? Valamit figyelmen kívül hagyok?

Figyelt kérdés

Ismerkedni próbáltam interneten és személyesen is, de mindig addig jutottam, hogy megkérdezi a lány a facebook-os nevem és elmondja, hogy bejelöl aztán, utána mikor rákérdezek, az a válasz, hogy "ne haragudj, nem tetszel" ...:(

Nem tartom magam viccesnek és magabiztosnak, de amit szeretnék elérni, azért képes vagyok harcolni...A külsőm szeretem és így érzem magam vékonya jól magam. Elhiszem, hogy nem vonzó, de van olyan lány akinek bejöhet... :( Miért van, az, hogy nem jövök be egyik lánynak sem? És én minden emberre próbálok nyitott lenni, de ez már sokadik, hogy nekem kell megmondanom, a lánynak, hogy figyelj, mondd meg őszintén, hogy miért nem jelölsz be...De lehet ezt is én komplikálom megint túl..:( És lehet valamit én hagyok figyelmen kívül...

Lányok, fiúk, szívesen barátkozok, és beszélgetek bárkivel :) Lányok, ti is nyugodtan írhattok, ha úgy érzitek :) 15F



2017. júl. 9. 23:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bocsi *mennek
2017. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és próbálkozom! Nem szerintem egy teljesen személyfüggő, hogy kinek mennyire számít, és tud kapcsolatot létesíteni! Nekem nagyon fontos egy lány, és nekem az én szemebe nagyobb "rang" nincs! Én egy kapcsolatba nem fogok bele addig, míg nem vagyok elég kitartó és magabiztos! De érzem belül, hogy akkor is szeretnék egy lányt boldogítani, mert képes vagyok rá! Hiszek benne és érzem, hogy ha próbálkozom egyszer csak valóra válik! De nem adom fel, és kitartó vagyok, és az életben egymagam kell teljesítenem, és azt így tanulom meg legkönnyebben, ha egymagam vágom le a fa ágát, azaz egymagam fogok bele az élet finomságába!
2017. júl. 10. 19:53
 13/21 anonim válasza:
Hasonló gondokkal küzdöm! Ha van kedved írj privátban beszélgethetnénk! 15/L
2017. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Előttem is írták már páran, de a lényeg az, hogy ne add fel, és bízz magadban. Ha egy lánynak nem jösz be,próbáld másiknál. Tudom,sokadik után nem egyszerű, velem is ez van. Odáig jutok hogy bejelöljük egymást, aztán pedig csend.

Ha esetleg szeretnél erről valakivel beszélgetni, én is itt vagyok. :)

15/L

2017. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

A nőknek/lányoknak egy dolog fontosabb a tulajdonságaidnál, az pedig a kisugárzásod vagy más szóval a sármod.

A nők azokhoz vonzódnak akiknek jó a kisugárzása!

A kisugárzásod függ az önbizalmadtól, az önbecsülésedtől, a kinézettedtől és még rengeteg tényezőtől.

Ezeket mindenképp érdemes fejleszteni!


Egyébként én a te korodban hasonló gondokkal küzdöttem, annyi különbséggel, hogy én nem is nagyon próbálkoztam.

Én eldöntöttem, hogy változtatok és elkezdtem edzeni, fogytam 15 kilót mindezt 1 év alatt.

Ezzel az önbizalmam és önbecsülésem is nagyot javult.

Most már ha tükörbe nézek, akkor rögtön elmosolyodom, hiszen a sok munka és lemondás meghozta a gyümölcsét!

Sok sikert a továbbiakban!

17/F

2017. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Örülök a biztatásoknak :) Köszi utolsó :) De én inkább próbálkozás közben teszem magmaért :) Jó neked, hogy fogynod kellett..nekem sürgősen kellene felvennem 15 kilót :) De kitartó vagyok! És lehet a kisugárzásom nem túl fényes, mert visszahúzódó és tömegfóbiás vagyok néha attól még elmosolyodom egy emberen is csak úgy véletlen...van mit nálam is javítani és kezelni, de bízok magamban és hogy meglesz nálam is a gyümölcs :) Köszi, a biztató gondolatokat és az eddigi válaszokat :)
2017. júl. 11. 22:30
 17/21 anonim ***** válasza:
Vannak itt olyan lányok, akik ismerkednének egy több lány szerint is "Rondának" tartott fiúval?.... Lehetőleg olyan, aki Komárom-Esztergom megyei, illetve környéki..
2017. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy legalább még egy fú van rajtam kívül, aki társat keres. Remélem az utolsó is megtalálja az igazit :) Hajrá :)
2017. júl. 12. 20:25
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem találom meg soha........ Imént tiltottak le........... Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, aki azt mondta magáról, hogy más mint a többi és, hogy nem számít nála a külső..... Miután küldtem magamról képet letiltott..... Úgyhogy erről ennyit.......... Lehet, hogy most általánosítani fogok, de nem érdekel, mert elegem van az egészből.... AZ ÖSSZES LÁNY Komárom-Esztergom megyei és szomszédos MEGYEI LÁNY FELSZÍNES EGYTŐL EGYIG.... Nincsenek kivételek............. Addig ez lesz a véleményem, míg egy olyan nem lesz, aki tényleg megismerne kapcsolat céljából, de úgy érzem, hogy ilyen sosem lesz................. 21/F
2017. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem találom meg soha...... Imént tiltottak le...... Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, aki azt mondta magáról, hogy más mint a többi és, hogy nem számít nála a külső..... Miután küldtem magamról képet letiltott..... Úgyhogy erről ennyit...... Lehet, hogy most általánosítani fogok, de nem érdekel, mert elegem van az egészből.... AZ ÖSSZES Komárom-Esztergom megyei, illetve környéki LÁNY FELSZÍNES EGYTŐL EGYIG.... Nincsenek kivételek...... Addig ez lesz a véleményem, míg egy olyan nem lesz, aki tényleg megismerne kapcsolat céljából, de úgy érzem, hogy ilyen sosem lesz...... 21/F
2017. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!