Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jövök be a lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök be a lányoknak? Valamit figyelmen kívül hagyok?

Figyelt kérdés

Ismerkedni próbáltam interneten és személyesen is, de mindig addig jutottam, hogy megkérdezi a lány a facebook-os nevem és elmondja, hogy bejelöl aztán, utána mikor rákérdezek, az a válasz, hogy "ne haragudj, nem tetszel" ...:(

Nem tartom magam viccesnek és magabiztosnak, de amit szeretnék elérni, azért képes vagyok harcolni...A külsőm szeretem és így érzem magam vékonya jól magam. Elhiszem, hogy nem vonzó, de van olyan lány akinek bejöhet... :( Miért van, az, hogy nem jövök be egyik lánynak sem? És én minden emberre próbálok nyitott lenni, de ez már sokadik, hogy nekem kell megmondanom, a lánynak, hogy figyelj, mondd meg őszintén, hogy miért nem jelölsz be...De lehet ezt is én komplikálom megint túl..:( És lehet valamit én hagyok figyelmen kívül...

Lányok, fiúk, szívesen barátkozok, és beszélgetek bárkivel :) Lányok, ti is nyugodtan írhattok, ha úgy érzitek :) 15F



2017. júl. 9. 23:16
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Utlolsó! Ezt nem mondd, hogy nem találod meg soha! Tudom, és bíznod kell benne, hogy meg lesz! 15 éves vagyok, de már megértettem, hogy kitartással és erővel és odafigyeléssel és harcolással elérheted amit szeretnél...valakinek egy nap, de valakinek évekbe, évtizedekig harcol! Ne add fel! Én is barátnőt szeretnék nagyon, és én sem adom fel és harcolok a lányokért és nyitott vagyok feléjük :) Élvezd az életet és ne add fel! Bízz magadban és egyszer rád talál! : )Hajrá :) 15F
2017. júl. 12. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!