Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem igazán jövök be a lányoknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán jövök be a lányoknak?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves srác vagyok, barna haj, kék szem, 66kg és 183 cm, vékony de sportos testalkatú.

Arcra van aki szerint helyes, jóképű az utcán is meg-megnéznek, akiket nem ismerek de ennyiben ki is merül az egész. Abszolút nem vagyok kezdeményező senkinél, bulikba nem járok és néhány osztálytársam szerint is hideg, kicsit távolságtartó vagyok, mások nem is beszélgetnek velem csak úgy barátokon kívül, így lányokkal sem szoktam. Az önbizalmam sem áll valami jól, az iskolába a lányokat akiket minden nap látok levegőnek néznek. Nem tudom, hogy emiatt mert ilyennek tűnök vagy mert nem tetszem nekik, magamat is most már egyre inkább ilyennek látom és csúnyának.



2016. máj. 17. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulni baràtom az asztalra csapni.
2016. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
56%
Járj el bulizni. Hidd el hogy sokat számít. Rengeteg lánnyal megismerkedhetsz és ha visszahúzódó vagy, az alkohol segíteni fog. Ha ilyen egyéjszakás dolgokra vágysz akkor ott találsz bőven. De lehet hogy komoly kapcsolatra is szert tehetsz. Csak rajtad múlik hogy kivel kezdesz ki. Olyankor sokan adják magukat könnyen :-D
2016. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kuldesz kepet? :D
2016. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá, hogy el kell kezdjek de még nem jutottam el. Ha tényleg úgy van ahogy te is mondod meg hallom, akkor nem kell nagy erőfeszítés de inkább komolyabb kapcsolatot szeretnék.

Utolsó, ha írsz privátba küldök.

2016. máj. 17. 17:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) Garantálom hogy egy ilyen kérdés után szétszednek a lányok itt haha:) A vékonyságoddal semmi baj nincs egy fiú ismerősöm is vékony alkat és nincs nála jobb 800 illetve 1500 m síkfutásban :D Szóval a vékonyság előny is lehet.

Amilyenek a mostani szórakozóhelyek nem csodálom hogy nem akarsz elmenni bulizni. Ott max egyéjszakás kalandra találsz lányokat . Ha mindenkèpp bulizni szeretnél akkor inkább menj koncertekre.:) Nem igazán írtad le a belső tulajdonságaidat így ismeretlenül azt tudom tanácsolni hogy próbálj ismerősökön/barátokon keresztül társaságba kerülni egy kicsit és úgy szóba elegyedni lányokkal.:) Hirtelen ennyi jutott eszembe de ha gondolod írj rám és igyekszem még privátban tanácsot adni:)) 19/L

2016. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A második válasz egyszerű, primitív, az 5 ös válaszolóra hallgass, remek gondolkodású csaj ! :D


Amúgy kicsit magamra ismerek ebben a kérdésben. Picit idősebb vagyok nálad, nekem nem volt gondom soha azzal, hogy lányokkal beszélgessek, sőt "hozzászoktam", mert a környezetemben sok lány volt (csak nem olyan értelemben). Más okokra tudom visszavezetni azt, hogy mi mért nem volt akkoriban barátnőm. Ma teljesen máshogy látom a dolgokat és te se szomorkodj... Viszont az biztos, hogyha magadban megtalálod az okát ami benned egy falat épít akkor könnyebben fogsz tovább lépni és jó döntéseket hozni. De figyelj, az is lehet, hogy egész egyszerűen így alakult és a sors későbbre tartogatja neked az első barátnőd. Nem nagy ügy. Legalább is értelmes emberek körében nem.

2016. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
,,Abszolút nem vagyok kezdeményező senkinél, bulikba nem járok és néhány osztálytársam szerint is hideg, kicsit távolságtartó vagyok, mások nem is beszélgetnek velem csak úgy barátokon kívül'' Én ugyanilyen vagyok lányban. Szerintem örökre egyedül maradunk.
2016. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hátha nem... 😕
2016. júl. 11. 17:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Felafejjel teso legy ragadozo, nagyon fontos az önbizalom, és ne a lany vezessen hanem legy ferfi tégy ugy minthaannyira nem is kene a lany amikor dumaltok és kozbe ne papucsoskogyj hanem legy bunko és ferfi.. Ez kell a lányoknak mostansag, jah meg valami jo feszülős gyatya és sapi a newyorkerbol/ h&m bol és nagyabol ennyi semmi mas nem kell teso :) Sok szerit 15f
2016. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van akinek ez kell, viszont az ilyen tipusú meg nekem nem. :P ilyen sapkakat viszont nem hordok, nem is tudom magam elképzelni ilyenekben, csőgatyabol is csak az ízlésesebbet legalábbis nekem az a nagyon cica nadrág nem jön be.

De azért kossz teso ;)

2016. júl. 20. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!