Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem igazán jövök be a lányoknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán jövök be a lányoknak?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves srác vagyok, barna haj, kék szem, 66kg és 183 cm, vékony de sportos testalkatú.

Arcra van aki szerint helyes, jóképű az utcán is meg-megnéznek, akiket nem ismerek de ennyiben ki is merül az egész. Abszolút nem vagyok kezdeményező senkinél, bulikba nem járok és néhány osztálytársam szerint is hideg, kicsit távolságtartó vagyok, mások nem is beszélgetnek velem csak úgy barátokon kívül, így lányokkal sem szoktam. Az önbizalmam sem áll valami jól, az iskolába a lányokat akiket minden nap látok levegőnek néznek. Nem tudom, hogy emiatt mert ilyennek tűnök vagy mert nem tetszem nekik, magamat is most már egyre inkább ilyennek látom és csúnyának.



2016. máj. 17. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az egy nagy hazugság, hogy a lányok az ilyen swag, yolo,stb fiúkat szeretik. Esetleg a khm..azok a lányok, bár azok nem lányok csak 2 lyuk meg 2 "mell". Szerintem ne legyél ennyire visszafogott. Ismerek olyan fiút aki nem 1 lánynál bepróbálkozott (köztük nálam is) és végül összejöttek tesómmal. A fiú nem volt jóképű vagy izmos, sőt, visszafogott volt nagyon. A szemkontaktust sem sokáig bírja. Na, szóval ezzel ott akarok kilyukadni, hogy legyél figyelmes, jófej és próbálkozz. De ne vidd túlzásba! Az se jó ha egyszerre 20 lánnyal beszélsz. Bocsi jobban nem tudtam megfogalmazni:)
2016. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Bízom benne én is, hogy nem csak olyanok vannak de sajna egyre inkább azt veszem észre, hogy az ilyen pénzes "menő" srácok kapósak. Jó én értem, hogy legyen azért talpraesett vagy legyen jofej, igényes. Nem beszélek lányokkal ez az, nemhogy hússzal, a nyitottság szerintem is fontos csak rajtam nem igazán látszik...
2016. júl. 20. 21:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Rajtam sem látszik lány létemre csak ha mosolygok, azt pedig utcán nem sokszor szoktam. Nekem sem írnak fiúk csak megbámulnak. Szerintem írj rá arra a lányra aki a legjobban tetszik neked és meglátod mi lesz :) Már ha van ilyen lány. Biztos nem fog elzavarni azzal, hogy "Bocs nekem a gazdagok kellenek".
2016. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Menj el bulizni, fesztiválozni! Ott sok új embert megismerhetsz, alapból sokkal könnyebben mint máshol, mert mindenki közvetlen és fel van oldva. Egy kis alkohollal a gátlásaidat is ledöntheted. Én is voltam nagyon gátlásos, hasonlóan aszociális, aztán valahogy ez fokozatosan kihalt belőlem, habár barátnőm még nekem sem volt, csak kavartam sok lánnyal (habár igazából kapcsolatra vágyom).


Szocializálódj, ismerj meg új embereket - anélkül sehogy sem fog menni. ;) 19/F

2016. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!