Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a ronda lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a ronda lányoknak jövök be?

Figyelt kérdés
Aki már kicsit is szép az leszar.. 17/f
2020. febr. 10. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem nézel ki valami jól.
2020. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 October15 ***** válasza:
81%

Aljas rágalom, tudok olyan lányt aki magát rondának tartja és minden további nélkül élből lepattintana. XD


Demotiváló...hiányzol. :(

2020. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Stark2000 ***** válasza:
84%

Mondjuk ha egy kicsit intelligensebb vagy, nem úgy fogalmazol, hogy "ronda lányok", hanem hogy neked személy szerint nem jönnek be. Attól mert a te szemedben rondák, másnak még éppenséggel lehetnek vonzóak.


Ami a leírást illeti a kérdés alatt: látod, ez is lehet egy indok.

2020. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Ki mondta hogy bejössz nekik?

Nagy a valószínűleg hogy te magad vagy ronda

2020. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha jól néznél ki, valszeg a szép lányoknak is bejönnél. Ha viszont nem áldott meg az élet szép arcberendezéssel, kompenzálni lehet (és kell is) testi és lelki kikupálással. Így van nekem egy gyönyörű barátnőm;)

Bár ahogy ezt a kérdést feltetted, nem túl sok jót jósolok neked.

2020. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csiszolni kéne a megfogalmazáson..A szépség amúgy is relatív. De így látatlanban arra gondolok, hogy túl magasra rakod a léced, és keresed a tökéletest, és azt, aki az orrod előtt van, azt nem veszed észre..
2020. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem rakom magasra a lécet meg ilyenek, azért fogalmazok így mert ezek tényleg rondák.. nincs szebb szó rájuk. És én szerintem tök átlagosan nézek ki
2020. febr. 10. 21:54
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg f4sz vagy na, ilyenkor mi van?:D
2020. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Én örülnék, ha egyetlen egy csajnak bejönnék, akkor is, ha az én szememben kevésbé vonzó :)
2020. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Lehet tükörbe néztél mi kérdező 😂😂🤦‍♂️
2020. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!