Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem jövök be a lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök be a lányoknak már évek óta?

Figyelt kérdés

Tudom... ez itt a millio+1-ik ilyen kérdés, de akkor is kíváncsi vagyok.


Szóval zárkózott vagyok, nem megyek oda senkihez. Persze ha valakivel szóba elegyedek nemtől függetlenül akkor viszonylag jól elbeszélgetünk de max ennyi.


Az egyetemen is csak annyit tudnak rólam hogy: tudod van az a srác az első padsorokban, nem ír le semmit aztán mindent tud.


Eléggé benne vagyok a szakmai dolgokban meg sokszor nyomogatom a telefonomat órán és ez így jön le a többieknek. Sokszor megkaptam az évek alatt, hogy "stréber" de ebből csak annyi az igaz hogy maximalista vagyok egy két tárgy tekintetében és azokkal a dolgokkal töltöm az időt amelyek érdekelnek.


Nem vagyok az a nagy közösségi alkat szórakozás tekintetében, sokszor nyers vagyok és kiállok a véleményemért még akkor is ha a többségről tudom, hogy ellenem van.


Igyekszem mindenkivel kedvesnek lenni, de a cselekedeteimmel ellentétben a külsőm sokszor nem ezt tükrözi.


Az érdekelne hogy miért nem volt az elmúlt években akinek bejöttem volna? Egy-kèt barátom is hasonló mint én (vagy bizonyos tekintetben még rosszabbak is) de ők is találtak valakit, aki "tolerálja a dolgaikat".


Kezdem egy picit magányosnak èrezni magamat ilyen téren. És arrol hogy nálam egy kapcsolat más mint sokaknál még egy szót sem szóltam...

Köszönöm az értelmes válaszokat! :)



##örülökhogyelolvastad
2016. szept. 10. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont ilyen vagyok én is, bár én most kezdem az egyetemet, de totál illik rám a dolog. Sajnos én se jövök be nagyon senkinek, legalább is sose jelzett még felém senki.

18F

2016. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom a választ a kérdésedre, de az érdekelne, hogy mit jelent az, hogy nálad egy kapcsolat más mint sokaknál?

Ha gondolod, privátban is megírhatod. :)

2016. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 röviden annyi, hogy komoly. Fölösleges lenne hosszan fejtegetni. :) De ilyen szintre még nem jutottam. :)
2016. szept. 10. 20:56
 4/5 anonim válasza:

Én igazán nem akarlak megbántani, de az első sorokban már le is írtad a választ a kérdésedre. A zárkózottság és az, hogy nem mész oda senkihez (így feltételezem lányokhoz sem) az nem valami vonzó. Egy fiúnak "kötelező" bátornak lennie. Vagy legalábbis az esetek többségében. Szerintem nem az a probléma, hogy senkinek nem jössz be, hanem, hogy sokkal kevesebb az olyan lány aki kezdeményez. Ha egy fiú ápolt, jól öltözött, és mondjuk egy jó hajvágás sem árt, onnantól általában nyert ügye van. (Külső megfog, belső megtart alapon.) Nincs más dolgod csak leszólítani a lányokat. Akár előadáson, előadás előtt, szórakozóhelyen (bár ez utóbbi nem a komoly kapcsolatokra termett). Kulcsszó: BÁTORSÁG. 10ből 9 esetben működik. ;)

20/L

2016. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam, nincs sok értelme. Az a legjobb ha letojom az egészet. Évek múlva meg jól kinevetem őket, hogy megöregedtek. Rá kellett jönnöm hogy nők nélkül talán még teljesebb életem lehet úgy hogy semmiről (szeretet, saját gyerek, egyéb örömök) sem mondok le. Mindent meglehet másképp is szerezni. :) tényleg
2016. okt. 19. 01:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!