Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jövök már be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök már be a lányoknak?

Figyelt kérdés
16-23 éves koromig elég népszerű voltam a lányoknál, mindig volt valakim hosszabb-rövidebb időre.. és nem a mennyiségről van szó hanem minőségi barátnőket találtam, tökre szerencsésnek tartom magam utólag visszagondolva. Most úgy 5 éve teljesen fordult a dolog, és szinte semmilyen korosztálynál nem rúgok labdába, kifejezetten rossz tapasztalataim vannak, néha úgy néznek rám mintha quasimodo lennék. Pedig régen és most is teljesen átlagos külsőm volt, sőt azt kell mondanom a barátnőim még sokkal jobbak is voltak nálam, inkább a szövegemmel fogtam meg őket. De most már a csúnya lányoknak se kellek...28 vagyok, azért már kezdek aggódni, hogy 5 éve nem volt senkim. Később meg még nehezebb lesz.

2016. júl. 7. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulsz, dolgozol?
2016. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző "minőségi" barátnőiddel miért mentetek szét?
2016. júl. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 hirtelen azt olvastam, drogozol :D
2016. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3# az is lehetne kérdés amúgy bulizási, ivási, szívási szokások. Azért kérdeztem, mert 16-23 éves korosztályú pasik általában olyan hozzájuk hasonló korosztályú csajok között vannak és közülök szereznek barátnők, akiknek kb. nincs elvárása a pasik felé. Legalábbis normális elvárása. Kb elég nekik, ha jól néz ki, lehet vele bulizni, vicceseket mond oszt cső, ilyenkor még az se baj, ha hetente 3-5x bulizik, vagy 4 éve járja az első szemesztert. Viszont egy bizonyos kortól felfelé a lányokból nők lesznek és ez már egyszerűen nagyon kevés. Aztán vannak pasik, akik viszont megragadnak ezen a carpe diem szinten, és emellé egyéb vonzó tulajdonságuk nem nagyon van, így aztán "hirtelen" bele is törik a bicskájuk a párszerzésbe, mert a saját korosztályuk úgy néz rájuk, hogy ha gyereket akar, akkor szül magának, az előző korosztály pedig azért nem bukik rá, mert a mostani fiatalabbak közül talál olyat, aki ugyanolyan menő még nem őszül/kopaszodik/ráncosodik meg mit tudom én és úgy általában nem úgy néz rá, hogy nézd má' a Janit, már 14 éve idejár és még mindig ugyannyi idős csajokat akar felszedni, nem veszi észre magát?


Ez persze nem azt jelenti, hogy a kérdező is így járt, de mivel nem fejti ki bővebben, hogy mi a helyzet vele, ezért akár ez is lehet. Az én környezetemben legalábbis rengeteg pasi járt így, egyszerűen beleragadtak egy bizonyos életmódba, szellemi szintbe, ami nekünk a korosztályuknak már nagyon túlhaladott, de többnyire a fiataloknak se jönnek már így be, csak néha akad horogra egy-egy viszont az se sokáig.

2016. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!