Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez miért van hogy a lányoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van hogy a lányoknak jövök be?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy a lányoknak tetszem, mindig bámulnak mintha már leakarnák tépni rólam a ruhát kb.. :D A fiúk nem annyira, mintha nem is vennének észre.:/ Pedig tisztára látszik, hogy meleg vok, vékony alkatú, sokad adok magamra, festem is a hajam. Most nem is azt mondom ezzel hogy undorodok a lányoktól, sőt szeretem őket is és ha úgy van nem vetem meg! De akkor is én fiúk felé hajlok, vagyis hát szeretnék. :D Szóval ti meleg srácok van valaki közületek aki hasonló cipőben jár?


24/F


2016. júl. 28. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Mert NORMÁL esetben a férfi és a nő.Tudod?
2016. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
15%

Ne menjünk bele, hogy milyen a mai lányok ízlése.

Asszem bi vagy, szóval rossz a kategória is.


26/F, hetero

2016. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első! Ebbe ne menjünk bele! Spermát már egy meleg is tud adni. Hallottál a lombik bébi programról?? Valószínűsíthetem hogy nem.... -.-" Istenem, tipikus buta heterók vagytok, ezért se kaptok meg nőket .. Egyébként mit kerestek itt? Nem a heteróktol kérdeztem először is!
2016. júl. 28. 11:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hogy szokták ezt mondani. Minden jó srác foglalt vagy meleg. Ha a lányok terén ennyire sikered van, fiúk terén is az lenne, csak hát ők nem fogják megmondani, amíg nincs 100%-os biztonságérzetük.
2016. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak lányok akiknek ez jön be. Van valami a kisugárzásotokba ami vonza őket. Én is pl eddig csak meleg fiúkba szerettem bele. 😁


22/N

2016. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz, azt is látom ha néz úgy rám egy srác, de most mondjam neki hogy "Helló látom nagyon szemezgetsz?" :D Aztán érted, mivan ha mégse meleg aztán elküld a .....-ba.
2016. júl. 28. 12:08
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 22 éves lány. Ezt örömmel olvasom. :D :) Talán nekünk mindig szépek a mosolyaink, és adunk magunkra, és empatikusabbak vagyunk? Lehet ez tetszik nektek. Nem vagyunk idegbetegek. :DD Legalább is én nem az a fajta vagyok, mert sok párnál látom hogy eszméletlen hogy nincs meg a szimbiózis...
2016. júl. 28. 12:10
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is jobban vonzottak eddig az ilyen srácok. Valahogy kedvesebbek, szimpatikusabbak... :))
2016. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, kedves 24 éves pasi. :)

Meleg vagy, tehát a hölgyekhez eleve bátrabban állsz, mert nem félsz attól, hogy nem felelsz meg nekik. Amikor valaki kapcsolatot keres, a bátorság alapvető fontosságú, egy tartást ad, és tiszteletet eredményez a másik emberben.

Amikor meg pasikkal vagy, úgy érzem, félénkebb lehetsz, nem vagy olyan magabiztos, és ez bennünk is akaratlanul kivált egy védekező reflex szerűséget lelki értelemben.

15/f/p.

2016. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9-es Te pszichológusnak készülsz vagy mi? :) Láttam már pár válaszod és meglepően bölcsnek tűnsz a korodhoz képest.
2016. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!