Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy soha nem jövök be barna szemű barna hajú lányoknak?

Figyelt kérdés
Akiknek eddig bejottem mind vagy szőke kék/zöld/barna szemű volt vagy barna hajú kék szemű,barna kombó még nem volt. Lehet mert én is ilyen vagyok?(barna szemű barna hajú)
2015. szept. 5. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen hogy a hasonlóság miatt nem kellesz az olyan lányoknak..
2015. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is. a helyzet hogy a lányok sokat nézik magukat a tükörben és aki barna haj barna szem kombóval van megáldva az megszokta, tehát pasi terén valami újat akar. mondjuk barna haj kék szem. vagy szőke haj kék szem, barna szem. érted?
2015. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudományosan bizonyított, hogy azokhoz vonzódunk jobban, akik a miénktől különböző DNS-sel rendelkeznek. Ez azért alakult így, mert a genetikusan öröklődő betegségeket így kisebb eséllyel örökítjük tovább az utódainknak.
2015. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szőke srác vagyok. Mindig a szőke hajú világos bőrű lányoknak jövök be jobban, pedig nekem is a barna haj-barna szem az, ami bejön. De nekik szinte soha nem tetszem.
2015. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat en negyon nem arra megyek, pl en barna haju es barna szemu vagyok, es a baratom is
2015. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En barna haju/szemu lany vagyok, es sokszor tetszett mar ugyanilyen adottsagu pasi.

L.

2015. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szem és hajszìn az utolsó amit megnézek egy pasin.
2015. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is barna szemű és hajú lány vagyok, és nekem az olyan fiúk tetszenek, mint te, kérdező. Szerintem nem lehet kijelenteni, hogy az egyes típusú embereknek csak meghatározott adottságokkal rendelkező személyek jönnek be. Egyénenként eltérő, hogy kinek mi jön be. Remélem, hogy ezzel nem mondtam újat. :D
2015. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!