Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jön be a lányoknak ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön be a lányoknak ez a típus? (lent)

Figyelt kérdés

Barna, göndör haj, arrogáns, lusta tekintet, hanyag tartás, vékonytól kezdve akár a nagydarabig, plusz bunkó, a lányokat nem tisztelő és úgy általában nem túl okos. Nem általánosítok. Azok a lányok, akik komolyabban tetszettek az életemben, akik iránt éreztem valamit, alig pár kivétellel (bár most egy se jut eszembe) mindig ezzel a típussal jöttek össze vagy kavartak. Tudom, hogy ez most furán hangzik, de ezt komolyan mondom. Megfigyeltem ezt és kíváncsi lennék mi a vonzó ebben típusban?


19/F



2014. márc. 22. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát nekem ők nem bejönnek, hanem kimennek, de gyorsan.
2014. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi vonzót nem tartok az ilyen megjelenésű emberekben. Ahogy leírtam, én sem értem. Az én barátom kedves, figyelmes, megértő, és intelligens. :) Nem csak az általad leírt pasikból áll a világ szerencsére. :D
2014. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LePeDő ***** válasza:
100%
Külsőre az én barátom is ilyen, de nagyon okos és kedves... Nem lehet h ezeket is csak a külsejük alapján ítélted el, mert dühös vagy amiért elhalászták előled a csajokat?
2014. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
ha csak a külsőre kene velemenyt mondanom akkor... fuj! Csatlakoznek az elso valaszolohoz :D
2014. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Hát azt el kell ismernem, hogy csak a felüket ismerem/ismertem közelebbről, de rájuk ez igaz volt. A többibe lehet, hogy csak beleképzeltem a viselkedésük alapján. Persze nem gondolom, hogy mindenki ilyen, aki így néz ki, nem a külső határozza meg az ember személyiségét, de tény, hogy van egy ilyen típus. Gondolom akkor a te barátod nem tartozik ebbe. Abban igazad van, hogy dühös vagyok rájuk, bár lehet, hogy inkább a lányokra, akik őket választják. Egyszerűen nem értem meg, hogy én külsőleg is állandóan próbálok megfelelni, kondizok, igyekszem amennyire ezt anyagilag meg tudom tenni, jó ruhákban járni, ápolt vagyok, belsőleg kedves, rendes vagyok és tisztelem őket. Sokszor megnevettetem őket, de komoly témákról is tudnak velem beszélni. Még csak nem is vagyok ronda, most ezt nem egoizmusból írom, nagyon is van önkritikám, csak a visszajelzések alapján. Jó, azt el kell ismernem, hogy kicsit kisfiús az arcom. De ennyi? Csak ez minden más jó tulajdonságot ledönt, ennyire felszínesek a lányok (már akik nekem bejönnek)?
2014. márc. 22. 20:20
 6/8 LePeDő ***** válasza:
100%
Az a vicces, hogy alapjáraton nekem se ez a típus jön be, kivéve ezt az egy srácot... Az egyenes, fekete hajú fiúk, akik kissé izmosak de nem túlságosan mindig is jobban megfogtak. De a belső dönt :D Próbálj meg jobban választani és sok sikert :)
2014. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én amúgy szőke vagyok. :D (még csak nem is a fekete hajú kategória) Megpróbálok jobban választani, csak mindig beleszeretek valami r*bancba. :/ (nem a r*bancsága miatt, arról még nem tudok, amikor beleszeretek)
2014. márc. 22. 20:52
 8/8 anonim válasza:
Semmi nem vonzó ebben...
2014. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!