Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lécci mondjátok hogy nem csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lécci mondjátok hogy nem csak nekem ilyen unalmas az életem hogy nem történik velem semmi és minden fiú nagyívben elkerül?

Figyelt kérdés
Eskü szerintem ahova megyek onnan mindenki elmenekül erre példám is van.😅

2019. szept. 27. 22:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
83%

Egyrészt wow, nem kellett semmit javítanom a cenzúra miatt.

Másrészt húba+ nem szerénykedtem a szavakkal.Bocs a husszú válaszért remélem hogy fogyasztható mennyisége ellenére is.


Ui.: azt egy kb egész héten 15-20 óra alvás és délutáni műszak után írtam, kicsit sem vagyok a toppon van rá esély hogy holnap helyesbítsek dolgokat de nem valószínű, Még egyszer szép napot/estét annak aki épp olvassa, és köszönöm a figyelmet,vezessenek óvatosan xD

2019. szept. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Minden okkal tortenik
2019. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Mért azzal jobb lesz neked ha másnak ugyanolyan/rosszabb az élete mint a tied?

Örülj annak, hogy nem vagy rákos, megvan mindened ami egy hajléktalannak talán sosem lesz meg... Önsajnáltatásból senki sem épit magának várat. Hogy rá találj valakire akinek tényleg fontos vagy ahhoz neked is tenned kell valamit! Akár egy közös hobbi is össze tud kovácsolni két embert egymáshoz. Azzal meg, hogy itt sajnáltatod magad gáz. Szvsz. éretlen vagy még egy komoly kapcsolathoz. Igaz ebben a korban a tizenévesek háromnegyede nem is gondolja komolyan csak a felmutatásért, kiváncsiságért megy bele ilyen kis pár hónapos "kapcsolatokba". Sok sikert! 17/f

2019. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Hu nagyon sokan írtatok. 39.Valaki (asszem ez volt a neved) nem sokat értettem abból amit írtál de oké. 😂 Az utolsónak meg tök igaza van. Csak ajj én próbálkoztam de nem akarok nyomulni senkire és akibe bele vagyok zúgva nem adja semmi jelét hogy barmi esélyem lenne nála. Persze visszamosolyog rám és nagyon cuki de ennyi. 😅
2019. szept. 28. 14:57
 35/36 anonim ***** válasza:
36%
8-as vagyok, ha ő nem megy bele keress mást, vagy kérdezz rá ha van merszed. Ilyenkor kicsit szar hogy magántanuló voltam mert igy az életbe nem fog rámmosolyogni a folyoson senki :'D Kérdezz rá, mit veszithetsz ;)
2019. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Én is nagyon unalmasnak érzem magamat/az életemet.

Ha szeretnéd, írj!

19F

2019. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!