Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti kikre mondjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kikre mondjátok azt hogy cukik, édesek, aranyosak stb?

Figyelt kérdés
Szóval hogy gyakran megkapom ezt és nem tudom mire vélni. Kikre és miért mondjátok ezt?
2019. jan. 6. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még ezt sem tudod...Arcvonás, viselkedés, beszéd, bókolás...
2019. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiskutyákra, kiscicákra, kisnyuszikra, kisbabákra... Nem trollkodom, én tényleg csak ezekre mondom.
2019. jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TR75 ***** válasza:
23%
Ha fiúra, akkor általában a szigorúan barátzónásokra, akiket szeretnek csicskáztatni, (lelki szemetesládaként) kihasználni.
2019. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak nincs igaza

Én is szoktam mondani de ha tényleg olyat csinal v tesz mint pl ha leejtem a fuzetem amit persze nem veszek eszre és felveszi

Vagy mikor olyanokat mondd vagy megvéd valakit

De ez ilyen pozitív dolog

Mas lányoknál lehet bók is

Szabad tudni h miért kérdezed? Volt valami ilyen szituációd?

2019. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez amolyan bók ,hogy "aranyos tőle hogy....."
2019. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát pl amikor elpirultam ölelés közben de még sok mindenre mondták
2019. jan. 6. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!