Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lécci mondjátok hogy nem csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lécci mondjátok hogy nem csak nekem ilyen unalmas az életem hogy nem történik velem semmi és minden fiú nagyívben elkerül?

Figyelt kérdés
Eskü szerintem ahova megyek onnan mindenki elmenekül erre példám is van.😅

2019. szept. 27. 22:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
62%

Hát, ha a szexbe belemennél egy ismeretlennel, akkor irány az éjszaka belváros, neked való. ;) XD


18/L

2019. szept. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%

Mi? XD Dehogy, nem arra gondoltam! :D Előtte leírtam mit csinálnék. ha tényleg szeret és elfogad, tudom hogy megmarad mellettem akkor lehet szó többől is, de elsőre kicsit necces lenne. És hidd el, a ribiket és a magamutogató, kihívó lányokat nálam jobban senki sem ítéli el :) De srác vagyok, visszahúzódó és semmi emberi kapcsolatom, eddig ha volt valakim (márpedig csak most 18 évesen volt először) akkor is rossz vége lett az ismerkedéseknek is, persze hogy levedleném a bőröm a legót szarnék örömömbe ha egy lány érdeklődne ennyire hogy elhív magával... Nem csak szex célból

-8

2019. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
62%

Azért pedig bizony tenni kell, pontosabban barátságokat kell kialakítani. ;)


18/L

2019. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%
Hááát, a fiú lány barátság nálam ellégé olyan... Szuperül ellenzem dolog.. Szóval nem hiszem hogy barátság célbol majd keresek egy lányt, aki szart sem akar egy ilyen lúzertől aztán pedig végignézhetem ahogy valakivel nyálaskodnak, arra elég volt az a srác akit a haveromnak mondtam, az elmult évekbe ő volt az egyetlen akire a barát jelzőt használtam, mégis leszarta hogy nincs kedvem tovább élni, kiröhögött, menősködik azzal hogy ilyen olyan lányokat szed össze, az orrom alá nyomja mikor tudja hogy idegesit és ellenzem az ilyen hetente új nőm van dolgokat.. Tudom hogy nekem nem tenne jót, ha már ennyi is zavar engem.. Ameddig magányos vagyok és márpedig szeretet nélkül nem tudom és nem is akarom jól érezni magam, addig barátok nekem nem is tennének jót. Max őket is tönkre tenném vagy ők is elküldenének mert rossz vagyok a mai világhoz.. De maradjunk a kérdezőnél és ne a lelki nyomoromon vitázzunk, mert kezdem lezárni hogy nekem valaha is lehet boldog életem, és ez nem az én kérdésem.
2019. szept. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%

Gyere rám netflixes fijú, plíz..

De hozz egy lányt aki kb olyan mint én, ne csak filmezés legyen már hanem ölelés is :P

2019. szept. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
72%
multkor filmeztem egy lany ismerosommel. Nem volt semmi. Bealudtunk. Aztan felalomban a takaro veget kerestem es neztem hogy miert ilyen puha.. Rajottem hogy a mellet fogdostam :( most felek vele beszelni, mivan ha ebren volt es egy perverznek hisz :(
2019. szept. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsés vagy.. Ne is mesélj ilyet, még ha kamu is akkor se :D Először is mert ilyet nem illik elmondani másrészt pedig annyira sirhatnékom szokott lenni hogy nem jó ilyeneket olvasnom :')

örülj neki hogy a mai világhoz mérve te nem vagy egy selejtes senki és ha akarod meg is teheted azt amit meséltél, sőt még többet is mert érdemes vagy arra hogy valaki szeressen és melletted legyen és együtt TV-zzen veled egy ágyba...

Sok szerencsét kérdező..

2019. szept. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
66%

de én most csak trollkodok itt, nyilván nem vagyok ilyen..

plusz az illető lánynak barátja is van, nálam meg alapszabály hogy olyannal nem kezdek... Már szedtem szét párokat. Nem akarok én lenni az antihős mégegyszer :(

Amúgy attól mert valaki filmezik velem miért leszek szerencsés?

keress lány barátokat. Meg fiúkat is

Ismerkedj. sosem késő , aztán az ismerettséged exponenciálisan nőni fog :)

Amúgy szerinted kérjek elnézést a lánytól. Nem tudom elég hülyén venné ki magát..

Figyelj ohhm izé, szóval megtapiztalak véletlen mert beakartam takarózni.. (WTF)

2019. szept. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

Csak felejtsd el ne foglalkozz vele, én ezt tenném a helyedbe. Bár ha a helyedbe lennék fiú lány barátságon még csak meg sem fordulna a fejem, véletlenül sem.

(na és pont ezért nem fogok csak barátokat keresni)

És hidd el nem való és nem is kell most mellém fiú barát sem. Csak tudom, shh

Sok szerencsés a feledésbe :)

2019. szept. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
62%

{disclamer: ezt csak és kizárólag a válaszok első oldalának elolvasása után írtam.}

Kezdetnek, jó estét/napot kérdező, dunno hogy viccből vagy direkt írtad de én kinda nyelvtan-náci vagyok so az helyesen "légyszi" a légy szíves rövidítése. Amúgy is, a légy nem szíves hanem potrohos. Igen régi. igen nem vicces, és nem, nem érdekel xD.


Kérdésre válaszul, akár hiszed akár nem, ha ugyanazt a rutint követed nap mint nap unalmas lesz az életed, saját tapasztalat.


Másodszor, kedves #8 aki 2019/09/27 22:40 kor írta elég offensive válaszát, honnan a lópikulából következtetted ki azt hogy ő iszik,(btw én is, főként ásványvizet, utóbbi időben kólát) abból hogy egy másik ember valszeg poénból rákérdezett hogy megiszik-e a kérdező egy rozét vele, amire azt válaszolta hogy szívesen KIPRÓBÁLNÁ (ami ha jól tudom azt jeleni hogy eddig nem volt dolga vele) és hogy egyedül az nem jó+ nem is valószínű hogy van otthon alkohol? Komolyan kérdem, aztán nevezz hülyének de szerintem erre semmi nem utalt eddig, hacsak nem lett törölve egy két komment innen. Ui.: Ennek az attitűdnek sok köze lehet ahhoz miért nincs neked sem senkid.


Bocs a szétszórtságért nem valószínű hogy ez javulni fog, ha valamit nem értene valaki nyugodtan írjon, megpróbálom majd jobban elmagyarázni a dolgot.


This is a mess, but lets keep it goin, so megint hozzád fordulok kérdező (lehet ezt is elhúzom so megeshet hogy innentől kezdve rád a kérdezőre "op" [original poster] ként fogok referálni), egyrészt meglepően kedvesnek tűnsz ami nekem kicsit gyanús but lets not jump into conclusions, valaha voltam én is ilyen, azóta is visszasírom azokat az éveket. Másodszor ha görcsösen akarsz találni egy pasit nem fog menni, az taszító, szintén saját tapasztalat... sajnos. De yk, saját hibájából tanul az ember.


Második oldal:


Kezdem azzal hogy bocs #8-as az előítéletért ahoz a kommenthez still illik a válaszom tho és a vicc az hogy van aki tényleg úgy gondolkozik.

Neked is detto azt tudom mondani hogy ha valakihez nagyon görcsösen ragaszkodsz azzal egyrészt eltaszítod, másrészt bánthatod, az meg egyikőtöknek sem jó.

Kérdés, mi vitt rá arra hogy vodkát igyál? i mean i get, magas alkohol% de amennyire én tudom túl sok íze nincs, bár nem próbáltam még tho so csak arra támaszkodom amit hallottam, vissza a lényegre, nekem is volt egy durva mélypont az éltemben de nem ittam, hozzáteszem ha akartam volna sem lett volna rá lehetőségem ami sokat változtat a helyzeten de vodkát még ha lett volna sem ittam volna, semmi jó dolog nincs benne számomra ha igaz amit hallottam róla, legutóbb amikor kinda sokat ittam is csak szédültem mint a ..., meg talán kicsit jobban éreztem magam(szilveszter volt btw) de nem sokkal, aztán give that fact pezsgőt nem érdemes keverni bármivel mert visszajön, bár nem kellett hánynom amíg nem jutott eszembe hogy ha eszek kenyeret az elvileg segít kijózanodni, hát jah, itt nem vettem számításba azt hogy attól a kenyértől ami épp itthon volt józanul is majdnem hánytam, mondanom sem kell, megtette hatását, kijött az is amit akkor még meg sem ettem/ittam, majd pár perccel kidőltem az ágyba és aludtam délig, guess nem bírom jól az alkoholt. Éés dunno hol tartottam so folytatom i guess.

Csaj ügyben, rossz helyen keresgélsz, ugyanakkor nem tudom hol lenne jó, próbálj meg kicsit nyíltabb lenni én is épp azon vagyok nekem talán kicsit könnyebb dolgom.. lenne tbh ha nem lennék Németorszában(hosszú story de elmesélhetem később) mert alapból egy nagyon nyílt kedves kis srác voltam tele energiával nameg hihetetlenül naiv is, nekem basically can vissza kell valahogy térnem ahhoz az önmagamhoz.

Innen kanyarodhatok is a válaszod kövi szegmenséhez, igen, nem érdemes túlságosan kötődni senkihez, főleg nem függni tőlük, csak szarul járhatsz vele, ezt is a saját bőrömön tapasztaltam meg.


Kérdező, magabiztosnak tűnsz isten tartsa meg jó szokásod, önbizalomhiány az egy alattomos dög.


Harmadik oldal.:

nvm, nincs itt semi érdekes, so guess jöhet a végszó.


Bocs a helyenként angolért és hogyha zavaros a story, ezt amolyan ahogy esik úgy puffan alapon írtam so csak legépeltem ami a fejembe ötlött, talán még fontos lehet hogy én is egy magányos mindent túlgondoló hülyegyerek(fiú) vagyok Németországban túl sok szabadidővel aki novemberben tölti a 18-at, túl sokat pofázik, arról is amiről nem kéne és propably elcsesz még kb 1 órát azzal hogy ez a betűhalmaz ne akarjon fenn a trágárságszűrőn.

2019. szept. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!