Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lécci mondjátok hogy nem csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lécci mondjátok hogy nem csak nekem ilyen unalmas az életem hogy nem történik velem semmi és minden fiú nagyívben elkerül?

Figyelt kérdés
Eskü szerintem ahova megyek onnan mindenki elmenekül erre példám is van.😅

2019. szept. 27. 22:15
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%

8as voltam, helyes válasz, átmentél a teszten, első ítéletre normális vagy.

Segítek, jó válasz, és nem egyből szidni kezdtél el.

Én is vágyok egy lányra, szinte betegesen megértelek, volt már barátnőm sajnos (sajnos, mert vége lett hamar) és mikor elhagyott én azon a héten 7 üveg vodkát ittam meg, plusz az elváshoz nekem segít, de ha valaki ezt társaságba, buliba seggét rázva teszi azt elitélem, mást megértek.

Lényegébe aranyos vagy :) Ha a barátnőm lennél én biztos nem itatnálak le, akár szülő akár pár, ha normális és vigyáz a lányra nem itatja le (tőlem se kapnál egy kóstolónál sokkal többet:P) szóval ezzel vigyázz, nincs családom, legalábbis közeli csak egy ő is beteg, az alkohol rá rossz hatással volt nem csak viselkedésre, a távoli rokon alkoholista, úgy köhög és sovány csoda hogy él, rákba meghalta az anyja, piára több millió elment pár hónap alatt az eladott lakásból.

Szóval csak mondom, ha kipróbálod olyannal aki melletted van megállít és vigyáz rád ha kell :)

Hidd el megértem azt a részt is hogy elmennek tőled, én félénk vagyok, emberi kapcsolatom semmi, ha neten próbálok valamit összehozni, 2 mondat után tudják hogy nem érdekem visszaírni se, szóval egy választ se tudok általába kicsikarni egy lánytól.. Bár az emberek szerint az is szánalmas hogy intro. szerűség vagyok és hogy a kapcsolatot úgy képzelem el hogy kettesbe vagyunk folyton és mondjuk egy szánalmas party helyett a parkba sétálunk, szóval lehet nem csak velem van a baj :D Az itteni pesti emberekről meg ne is bezséljünk, leszólítani sem lenne érdemes őket. Ha tényleg olyan értelmes vagy ahogy ítéllek a válaszodból, akkor megérted amit írtam neked. Amúgy értékes lánynak tűnsz, megértem hogy szeretetet akarsz, de sajnos ha ennyire ráfüggünk akkor max bevonzunk erőltetésből valakit aki nem is szeret minket csak eldob mint egy kis kutyaszart ha talál jobbat :'(

2019. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
66%

Én csak azt mondom, hogy ami késik nem múlik..

Lányként könnyebb, mindig vannak/lesznek udvarlóid kvázi akármit csinálsz, szóval hajrá!!

F

2019. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
0%
8-as vagyok, amúgy neki van igaza mert a fiuk külsőre mennek, (és ágyra) és a lányoknak mindenki udvarol... De valami ki nem mondott cucc miatt a lány nem kezdeményezhet soha, szóval aki szerencsétlen lett ebbe a témába csak fiú, hát mi megszívtuk mert mi 30 évesen is ide írjuk majd ki hogy mennyire magányosak vagyunk és felakasztjuk magunkat :D
2019. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Amúgy én már kezdeményeztem csak hát egyelőre nem igazán tűnik úgy hogy lesz belőle valami. De tok büszke vagyok magamra mert hát hány lány mondhatja ezt el? (Jó ma már sokan)
2019. szept. 27. 23:22
 15/36 anonim ***** válasza:
0%

8as vagyok

Nem sok. Engem máris le lehetne venni a lábamról ha valaki kezdeményez és tényleg érdeklem, szóval a srác szerencsés, de ha nem figyel rád és nem veszi komolyan akkor hagyd, csak sérül a lelked. Azért nekem is küldhetsz valakit aki elmondhatja magáról hogy kezdeményez :D Csak ne azt a fajtát aki előttem már millióknál kezdeményezett az nem tetszik, és maradjon velem ;P

2019. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
33%

Túlreagálod, nem kell aggódni.


Ha unalmas az életed, tegyél ellene. Van valami érdeklődésed? Foglalkozz vele, vágj bele egy hobbiba. Nem csak lefoglalod magad vele, de sok új embert (igen, fiúkat is) megismerhetsz.


Ne pazarold el az életedet azzal, hogy a négy fal közt élsz. Nem akarod ezzel tönkretenni magad.


Ha szimpatikus egy srác, ne félj kezdeményezni. Nincs mit vesztened.


Akár neten, de inkább élőben, az sokkal jobb, legyél több közösség tagja, és ezeken belül tanácsos ismerkedni, hiszen ott egy közös alap.


18/L

2019. szept. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%
8-as vagyok, nem neked szólt, de ha te is a dokis sorozatot nézed akkor mehetek
2019. szept. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
83%

#18

A válaszadó szexre utalt, abban is benne lennél? XD


Urban Dictionary: Netflix and Chill

"Something you tell your parents when you want your boyfriend/girlfriend to come over and you fuck"


18/L

2019. szept. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
8-as vagyok, ha lány lenne benne is lennék, de először csak filmezni és közbe ölelni :P Ő sem gondolta komolyan.
2019. szept. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
62%
(Nyugi, én csattannék ki a legjobban ha valaha valaki tényleg elhívna valahova:D)
2019. szept. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!